Kurzemes Vārds

02:16 Pirmdiena, 13. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā 22. augustā

1926.

\ Pamatojoties uz Pilsētas valdes darbinieku savienības lūguma, Pilsētas valde nolēmusi iepirkt viņiem malku un par pašizmaksu to izsniegt uz nomaksu trīs mēnešos.
\ Strauji norit ostas padziļināšanas darbi pie Dienvidu mola. Līdz vakardienai holandiešu bagarmašīna izsmēlusi 90 tūkstošus kubikmetru smilšu, sasniedzot 23 pēdu dziļumu, un pabeigusi darbus šajā rajonā. Turpmāk tos turpinās no muitas nama līdz Tirdzniecības kanāla tiltam.

1936.

\ Zvejnieks A.Šķelte no Zāļu ielas 31 zvejnieku ostas krastmalā izžāvis uz vabām meteņu tīklus. Pēcpusdienā tīkliem nogriezti visi svina slogi.
\ Kuršu ielā motocikls, kuru vada Lejiņš, uzbrauc vājdzirdīgajam 51 gadu vecajam Kristapam Ritmeistaram. Motocikla vadītājs cietušo nogādā slimnīcā un samaksā visus izdevumus. Pēc ievainojuma pārsiešanas cietušo aizved uz mājām. Taču viņa veselības stāvolis pasliktinās. Ritmeistaru atkal nogādā slimnīcā, kur viņš mirst.

1946.

\ Tirgoņu ielā 7a atver pirmo manufaktūras preču komercveikalu. Pēc remonta tas iekārtots tīrs un gaumīgs. Pagaidām darbojas manufaktūras, gatavo apģērbu, galantērijas un parfimērijas nodaļa. Tuvākajās dienās darbu sāks arī apavu nodaļa. Visām precēm veikalā laba kvalitāte, bet cenas zemākas par tām, ko prasa tirgū.
\ Liepājas pilsētas Finanšu nodaļa uzaicina visus privātos tirgotājus, kas tirgojas ar graudiem, miltiem vai citiem labības izstrādājumiem, kā arī maizi un vēl nav nodevuši reģistrācijas apliecības, tās nekavējoties nodot Nodokļu sektorā. Turpmāk tirdzniecība ar šīm precēm privātpersonām aizliegta. Par aizlieguma neievērošanu draud kriminālatbildība.