Kurzemes Vārds

19:46 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atjaunota ietve pie divām Liepājas skolām

Sarmīte Pelcmane

1.septembrī bērni, viņu vecāki un skolotāji uz Liepājas Pirmo ģimnāziju un E.Melngaiļa Mūzikas vidusskolu dosies pa tikko no jauna bruģētu ietvi.
Vēl nesen Ausekļa ielā gājējiem bija jālaipo pāri sadrupuša asfalta bedrēm vai nelīdzenu ķieģeļu klājumam, bet autobraucējiem jābojā savi spēkrati. Tagad ielas pusē, kas ved gar abām skolām, nomainīts viss ietves segums, bet uz brauktuves salaboti atsevišķi akmens bruģa posmi.
"Man ir prieks, ka izdevies sakārtot šo pilsētas centra ielu. Komunālā pārvalde rīkojusies operatīvi, un tagad mums nav jākaunas par divu populāru mācību iestāžu apkārtni," gandarījumu pauž domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Silva Golde. Tieši pēc viņas ierosinājuma tika atrasti līdzekļi šim uzdevumam.
Darbus Ausekļa ielā pēc SIA "Komunālā pārvalde" pasūtījuma par pilsētas budžeta līdzekļiem 37 tūkstošu latu apjomā veica SIA "Aizputes ceļinieks". Tas bija atsevišķs projekts, kas nav iekļauts šogad īstenotajā ielu renovācijas un rekonstrukcijas programmā.
Šovasar ir pabeigta arī Ausekļa ielai līdzās esošās bijušās Navigācijas skolas, tagad – biroju ēkas, apkārtnes labiekārtošana. Arī te sakārtots vēsturiskais bruģis un ietves, kā arī izveidota automašīnu stāvvieta. To visu paveicis ēkas un līdzās esošā zemes gabala īpašnieks – uzņēmums "Māja – Investīciju grupa".