Kurzemes Vārds

18:18 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Kaktuss

Projekts "TOXIC Street Jam" – arī Liepājā

Līdz 9.septembrim Latviju apceļos neparasts sociāli kulturāls projekts "TOXIC Street Jam", ko rīko jaunatnes organizācija "Avantis" sadarbībā ar filmu studiju "2 Annas". Projekts aicina jauniešus piedalīties radošās aktivitātēs, ko vadīs Latvijā un ārzemēs pazīstami profesionāļi video, mūzikā, grafīti un dejās Viesturs Graždanovičs, Roberts Gobziņš, dīdžejs Krii, Latvijas grafīti leģenda Kriss, breika deju grupa "Gang Breakers" un citi. Liepājā pasākums notiks 30. un 31. augustā Jūrmalas parkā.
"Ir patiess prieks, ka izdevies īstenot sen lolotu projektu – apmācības jauniešiem viņus interesējošās jomās. Pašreiz ir ļoti aktuāls gan video un foto māksla, gan breiks, dīdžejošana un grafīti, taču ir ļoti maz iespēju to apgūt, īpaši jau lauku reģionos. Projekts "TOXIC Street Jam" būs viens no pirmajiem soļiem mūsu jauniešu interešu apmācības programmā, ko turpināsim attīstīt arī nākotnē," sacīja "Avantis" radošā direktore un projekta "TOXIC Street Jam" organizatore Ilona Bičevska.
Projekts "TOXIC Street Jam" katrā pilsētā noritēs jauniešu iecienītākajās vietās divas dienas. Pirmajā dienā notiks jaunrades darbnīcas, kurās jaunieši apgūs foto un video, DJ/MC prasmes, grafīti kultūru un dejošanu. Viņus apmācīs profesionāļi, lai jaunieši varētu uzsākt savus individuālos projektus. Otrās dienas vēlā pēcpusdienā paredzēts koncerts. Jaunie dalībnieki prezentēs savus projekta darbus. Priekšnesumus sniegs arī skolotāji un dažādas viesu grupas.
"Jaunrades darbnīcas pasaulē ir ļoti populāras. Tas ir veids, kā iesaistīties aktīvā un radošā vidē, jo īpaši, ja tas notiek jauniešu iecienītākajā vietā. Piedaloties darbnīcu aktivitātēs, jaunieši ne tikai gūst pieredzi, bet arī iesaistās radīšanas procesā," saka labi pazīstamais dīdžejs Roberts Gobziņš.
Papildus jaunrades darbnīcām tiks organizēti daudzi citi interesanti pasākumi, piemēram, BMX un skeitborda sacensības, breika deju šovs, dažādi konkursi, loterijas un spēles.
Lai piedalītos, vajag reģistrēties interneta lapā www.toxic.lv vai pa tālruni 22168888. Pieteikumi jāiesniedz trīs dienas pirms pasākuma attiecīgajā pilsētā. Katrai jaunrades darbnīcai tiks izvēlēti 15 dalībnieki, pamatojoties uz pieteikumos norādīto informāciju un motivāciju.