Kurzemes Vārds

23:46 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Bez tiesībām taranē stāvošu auto

20.oktobrī ap pusdiviem naktī mūsu pilsētā avāriju izraisīja vadītājs bez tiesībām. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka 1986.gadā dzimušais Leons, vadot automašīnu "Dodge Intrepid" pa Dzelzceļnieku ielu, 14.nama pagalmā neizvēlējās drošu intervālu un uzbrauca malā stāvošai "Opel Vectra". Pēc negadījuma atklājās, ka "Dodge" vadītājam nav vadītāja apliecības un transporta līdzeklim noteiktā termiņā nav veikta tehniskā apskate.

Kanalizācijas aka sabojā auto

Piektdien ap desmitiem no rīta brauciens pa Piltenes ielas rajonu bēdīgi beidzās kādam automašīnas "Hyundai Getz" vadītājam. Piltenes ielas nama pagalmā, pārvietojoties virzienā no stāvvietas uz ielu, auto uzbrauca nenostiprinātai kanalizācijas lūkai, tādēļ tika bojāta spēkrata apakšējā daļa un iztecēja eļļa.

Ielaužas laivu eliņā

Policija saņēmusi sūdzību, ka 20.oktobrī laivu eliņu kooperatīvā "Gauja", Slapjajā ielā, konstatēts, ka vienam laivu eliņam uzlauztas durvis un tajā savandītas mantas. Materiālo zaudējumu noskaidro.

Aiztur narkotiku lietotājus un glabātājus

Piektdien Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotiku lietošanu un glabāšanu aizturējusi vairākas personas.

Ap astoņiem no rīta kādā O.Kalpaka ielas mājas pagalmā tika aizturēts 1984.gadā dzimis vīrietis. Aizturētais nogādāts uz Liepājas pilsētas Centrālo slimnīcu ekspertīzes veikšanai, jo radās aizdomas, ka viņš atrodas narkotisko vielu iespaidā. Bet pēc desmitiem vakarā veikalā "Rimi", K.Zāles laukumā 8, tika aizturēts 1987.gadā dzimis jaunietis, pie kura atradās polietilēna maisiņš ar zaļas krāsas vielu. Arī šis aizturētais nogādāts ekspertīzes veikšanai.

Glabā ļergu

20.oktobrī neilgi pirms trijiem pēcpusdienā Virgas pagasta Paplakā, mājās "Blāzmas", Valsts policijas darbinieki konstatēja, ka 1967.gadā dzimusī Vizma glabā 14,5 litrus pašdarinātā alkohola. Dzira konfiscēta, bet pret sievieti uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola glabāšanu.

Pastaigājas pa auto

Policijā ar iesniegumu vērsies kāds liepājnieks, kurš 20.oktobrī ap pieciem pēcpusdienā konstatējis, ka Pasta ielā pie pasta nodaļas viņam piederošajai automašīnai "Hyundai Santa Fe" nenoskaidrota persona uzkāpusi uz motora pārsega, to deformējot. Savukārt 21.oktobrī ap pulksten 23 kādas mājas pagalmā Siļķu ielā automašīnas "VW Golf" īpašnieks konstatējis, ka no auto pazudusi MP3 magnetola "JVS". Radīti materiālie zaudējumi 150 latu apmērā.

Cieš, iestūrējot grāvī

Naktī uz svētdienu vairāki vadītāji nav tikuši galā ar spēkratu stūrēšanu un trāpījuši grāvjos un stabos. Vienā gadījumā cietis cilvēks.

Ap pustrijiem naktī 1982.gadā dzimusi "BMW" vadītāja Grobiņas – Bārtas – Rucavas autoceļa 5.kilometrā neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, netika galā ar vadību un iebrauca grāvī. Cieta pati vadītāja, kas ievietota Liepājas pilsētas Centrālās slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā, kur mediķi viņai konstatēja smadzeņu satricinājumu.

Notriec gājēju

21.oktobrī īsi pirms vieniem dienā 1968.gadā dzimušais Uldis, vadot transportlīdzekli "ZAZ 965" pa Tramvaja tiltu virzienā no Rīgas uz Jūras ielas pusi, uzbrauca gājējam – 1938.gadā dzimušajam Vladimiram. Cietušais nogādāts Liepājas pilsētas Centrālajā slimnīcā, bet policijā pret vadītāju uzsākts kriminālprocess.

Zog apģērbus

21.oktobrī ap pulksten 12.30 K.Zāles laukumā 8 apsardzes darbinieki aizturēja 1981.gadā dzimušo Andreju, kurš no veikala "Seppala" un "Sportland" centās iznest jaku un džemperi, par precēm nesamaksājot. Jaka nonāca atpakaļ veikala plauktā, bet džemperi Andrejs bija pamanījies sabojāt, un tas tirdzniecībai vairs nav derīgs.

Atkal dedzina Rīgas ielā 53

Sestdien pēcpusdienā ļaunprātīgas dedzināšanas dēļ ugunsgrēks atkal izcēlās Rīgas ielā. Mūsu ugunsdzēsēji dažas minūtes pēc trijiem pēcpusdienā saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu – atkal liesmās bija 53.nams. Dega pamesti šķūņi 100 kvadrātmetru platībā, divstāvu dzīvojamās mājas ārsiena un jumts 30 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji noskaidrojuši, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Atgādinām, ka mēneša laikā šī ir jau trešā reize, kad ugunsdzēsēji saņem izsaukumu uz šo vietu Jaunliepājā.

Nosvilst celtnieku vagoniņš

20.oktobrī ap pulksten 11.30 ugunsgrēks izcēlās Sakņu ielā 22. Izdega celtniecības vagoniņš 6 kvadrātmetru platībā. Aizdegšanās iemesls vēl jānoskaidro. Savukārt 21.oktobrī ap pussešiem no rīta ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Dzelzceļnieku ielu 12, kur divstāvu dzīvojamajā mājā dega istaba 10 kvadrātmetru platībā. Šajā gadījumā ugunsnelaimes cēlonis bijis elektroīssavienojums.