Kurzemes Vārds

00:10 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Starta signāls abonēšanai

Man negribas slavēt "Kurzemes Vārdu" un solīt tvirtākos ķīseļu kalnus tikai tāpēc, ka no šodienas laikrakstu 2007.gadam varat abonēt redakcijas abonēšanas centrā. Negribas arī tāpēc, ka man šķiet, mūsu lasītājs ir pietiekami gudrs, lai izsvērtu, vai viņam vajadzīgs laikraksts Liepājas pilsētai un novadam, bet "Kurzemes vārda" atrašanās Latvijas reģionālās preses vadošajās pozīcijās ir labākā atbilde uz šo jautājumu.

Manuprāt, tā ir arī atbilde, kādu mūspuses lasītājs šobrīd vēlas redzēt laikrakstu, tāpēc mēs neesam iecerējuši gaidāmajā gadu mijā revolūciju, kas, saņemot "Kurzemes Vārdu" paskastītē vai nopērkot laikrakstu kioskā, liktu lasītājam brīnīties, kur te māte, kur – meita un vai vispār bija kleita. Tas nozīmē, ka mēs turpināsim piedāvāt lielu daudzumu ziņu par pilsētu, novadu, Latviju un pasauli. Mēs vērosim cilvēkus un pētīsim problēmas, bet secinājumus un taisnību varēsiet meklēt jūs paši. Mēs reportāžās no dažādām vietām, pilsētām, valstīm mēģināsim izgaršot dzīvi tās tumšākajās un gaišākajās krāsās, tomēr darīsim to bez ielaušanās svešās guļamistabās. Īsāk sakot, mēs 2007.gadā piedāvāsim "Kurzemes Vārdu" tādu, kādu jūs to esat akceptējuši, bet vienlaikus turpināsim jaunu akcentu meklējumus gan izskatā, gan saturā, lai arī ikdienā galvenā krāsa tomēr nebūtu pelēkā.

Diemžēl mūsu spēkos nav apturēt valstī valdošos ekonomiskos procesus. To nespēj izdarīt arī "Kurzemes Vārda" piegādātāji abonētājiem – "Latvijas pasts" un abonēšanas centrs "Diena", tāpēc mēs esam spiesti celt savu abonēšanas cenu. Ilgi diskutējām, ko darīt ar lasītājiem tik ierasto kalendāru, līdz nonācām pie risinājuma, kurā vilks būs mazliet paēdis un kaza tikpat kā dzīva – to dāvāsim pirmajiem simts 2007.gada abonentiem. Avīzes izmaksas šis dāvinājums līdz ar to neiespaido, taču tiem, kuriem tīk kalendārs ar, mūsuprāt, simpātiskiem pilsētas panorāmas skatiem, ir laiks pasteigties, lai gūtu šo simbolisko dāvaniņu.

Mēs saprotam, ka gaidāmā ziema daudziem ekonomiskā jomā nebūs pārāk saulaina. Mēs redzam, ka mūsdienu straujais ritms piedāvā virkni konkurentu laikrakstam gan informatīvajā jomā, gan ārpus tās. Tomēr mēs esam apņēmības pilni veidot tādu avīzi, lai arī 2007.gadā jūs par savējo sauktu laikrakstu "Kurzemes Vārds".