Kurzemes Vārds

03:33 Piektdiena, 10. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sabrauc gājēju

10.novembrī mūsu rajonā notika traģisks negadījums, kad uz ceļa gāja bojā automašīnas notriekts gājējs. Negadījums notika ap pulksten 18.30 Grobiņas – Embūtes – Ezeres autoceļa 66.kilometrā. Automašīna "Mazda 626", kuru vadīja 1963.gadā dzimis vīrietis, notrieca gājēju,1962.gadā dzimušu vīrieti, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira. Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse, policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.
Bet ap pusdeviņiem vakarā negadījums noticis Liepājā. 1940.gadā dzimis "Škoda Fabia" vadītājs braucis pa K.Ūliha ielu un aizķēris 1966.gadā dzimušu gājēju, kura šķērsoja braucamo daļu. Šajā gadījumā sekas nebija letālas, taču arī te uzsākts kriminālprocess.

Atkārtoti brauc kunga prātā

11.novembrī dažas minūtes pēc pusnakts Ceļu policijas darbinieki apstādināja automašīnu "Audi 80", kuru vadītājs – 1981.gadā dzimušais Aivars – stūrēja pa Lielo ielu. Pārbaudot šoferi, atklājās, ka Aivars pie stūres sēdies bez vadītāja apliecības atkārtoti gada laikā, kā arī alkohola reibumā. Vīrieša izelpā alkometrs uzrādīja 1,99 promiles.

Mēģina apzagt uzņēmumu

10.novembrī ap pulksten 10.30 Vaiņodē novērsts zādzības mēģinājums. Raiņa ielā 45 no SIA "Daiļrade – Koks" teritorijas 1960.gadā dzimušais Aivars centies izvest elektromotoru, divus koka krēslus un astoņus skārda spaiņus 70 latu vērtībā.
Bet 11.novembrī ap pusdienlaiku 1966.gadā dzimušais Aivars centies iznest 5 kilogramus alumīnija un nerūsējošā tērauda no akciju sabiedrības "Liepājas metalurgs" martena ceha.

Aiztur ļergas kurjeru

10.novembrī astoņos no rīta Tērauda ielā, pārbaudot automašīnu "Toyota Starlet", Valsts policijas darbinieki konstatēja, ka 1987.gadā dzimušais Klāvs spēkratā pārvadā 5 litru tilpuma kannas ar caurspīdīgu šķidrumu, kam ir alkoholam raksturīga smaka. Aizdomīgā dzira aizturēta.

Ar nūju ārdās bārā

10.novembrī pusstundu pirms pusnakts neikdienišķs incidents noticis Vaiņodē. Valsts policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu 11, kur bārā "Kabata" 1986.gadā dzimušais Armands, būdams stipri iereibis, nav mācējis uzvesties. Vīrietis draudējis apmeklētājiem ar koka nūju un lamājies. Huligānam noformēts protokols.
Bet 11.novembrī pusstundu pēc pusnakts konflikts starp vairākiem vīriešiem izcēlies bārā "Lemo" Liepājā, Kungu ielā. Notikušā apstākļi un cēloņi tiek noskaidroti.

Kunga prātā saimnieko slimnīcā

11.novembrī ap pulksten 14.30 Priekules slimnīcā 1964.gadā dzimušais Andris atradās slimnīcas telpās tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Turklāt vīrietis nepakļāvās likumsargu prasībām atstāt telpas. Viņam noformēts protokols.

Aiznes valsts karogu

11.novembrī ap puspieciem pēcpusdienā konstatēts, ka Viršu ielā 9/11 nozagts pie mājas izkārtais valsts karogs.

Nodeg dārza mājiņa

11.novembrī īsi pirms sešiem pievakarē ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Cīravas ielu 33. Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvā informācija, dega dārza mājiņa 15 kvadrātmetru platībā. Cilvēki necieta, bet ugunsdzēsēji skaidro, ka ugunsnelaimes cēlonis bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni.