Kurzemes Vārds

21:14 Sestdiena, 4. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Skolā izpūš piparu gāzi, cieš darbiniece

Daina Meistere
Ita Cērmane

Raiņa 6.vidusskolas sestās klases skolēna mamma bija uztraukusies. Zēns, kad pārnāca no skolas, klepoja, šķaudīja, viņam stipri sāpēja galva. Bērns pastāstīja, ka veselības traucējumi sākušies pēc pusdienošanas skolas ēdnīcā. Kad viņš izvēlējies makaronus, virtuves darbiniece teikusi, lai labāk tos neņemot, jo tur piejaukta gāze, lai labāk ēdot kotletes, tur gāze neesot tikusi klāt, jo tās bijušas segtā traukā. Zēns ēdis makaronu salātus un sajutis, ka sāk acīs grauzt. Arī citi bērni pēc pusdienošanas jutušies slikti.

Mamma konsultējusies ar ārstu, ko darīt, vai bērns nav saindējies. Saņēmusi atbildi, ka vajagot uzturēties svaigā gaisā, daudz dzert, bet, ja paliek sliktāk, jāvēršas pēc mediķu palīdzības. "Es par notikušo informēju skolas direktoru, bet viņu es nevainoju. Firmai, kas ēdina skolēnus, ir jārūpējas par to, lai izvairītos no saindēšanās. Direktors pareizi darīja, ka izsauca policistus," sacīja mamma.

Pašvaldības policijas darbinieki izsaukumu uz 6.vidusskolu saņēmuši 23.novembrī ap pulksten 10.30. Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka mācību iestādes ēdamzālē bijusi izpūsta piparu gāze. Likumsargi nekavējoties atvēruši logus un telpas izvēdinājuši.

Skolēni nav cietuši, taču cietusi kāda virtuves darbiniece. Sievietei, kura slimo ar astmu, kļuvis slikti, un viņa nogādāta Centrālajā slimnīcā. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, viņi izmeklē notikušo un noskaidro vainīgo.