Kurzemes Vārds

18:22 Pirmdiena, 6. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Notriec gājējus

Pagājušās nedēļas nogalē satiksmes negadījumos mūsu pilsētā cietuši vairāki gājēji.
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka 24.novembrī īsi pirms pulksten 7 automašīnas "Audi 100" 1947.gadā dzimušais vadītājs braucis pa Cukura ielu virzienā no Pulvera uz Grīzupes ielu un uzbraucis gājējam, kurš pēkšņi iznācis uz brauktuves bez atstarojošajiem elementiem. Negadījumā cietis 1932.gadā dzimis gājējs.
25.novembrī neilgi pēc desmitiem vakarā Raiņa ielā 54 automašīnas "Ford Sierra" 1985.gadā dzimušais vadītājs uzbraucis gājējai, kurā šķērsojusi ielu pa gājēju pāreju. 1973.gadā dzimusī sieviete ievietota Centrālās slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā.
Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā ielās cieta arī trīs bērni. "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka M.Ķempes ielā mašīna notrieca divus bērnus, bet Krūmu ielā uz gājēju pārejas auto notrieca meiteni.

Krītot lauž sprandu

24.novembrī neilgi pēc pulksten deviņiem vakarā Valsts policija saņēmusi informāciju, ka 1972.gadā dzimis vīrietis darbavietā, Jaunā ielā 6, kritis no trīs metru augstuma un guvis nopietnas traumas. Cietušajam konstatēts galvaskausa pamatnes lūzums, ķermeņa sasitumi, arī alkohola reibums. Cietušais ārstējas Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā.

Iestūrē grāvī

24.novembrī ap pulksten diviem dienā automašīnas "Audi A4" 1985.gadā dzimusī vadītāja, braucot pa Rīgas – Liepājas autoceļu, netālu no Grobiņas nebija novaldījusi spēkratu un iebraukusi grāvī, nopietni bojājot auto. "Kurzemes Vārda" rīcībā esošā informācija rāda, ka jaunā vadītāja braukusi uz mūsu pilsētu darba darīšanās un nopietni pārsniegusi atļauto braukšanas ātrumu.

Skāde veikaliem

24.novembrī īsi pirms pulksten četriem dienā veikalā "Sala XL", Klaipēdas ielā 62, kādam pircējam gadījies ieskriet Liedaga ielas puses automātiskajās durvīs, sabojājot tās. Materiālais zaudējums tiek precizēts, īpašums ir apdrošināts. Bet 25.novembrī dažas minūtes pēc pusnakts Aizputē konstatēts, ka veikalam "Pokers K", Pasta ielā 7, izsists durvju stikls. Materiālos zaudējumus noskaidro. 24.novembrī ap pulksten 11.30 veikalā "Maxima" Liepājā, Cukura ielā 27, aizturēts 1960.gadā dzimušais Igors, kurš centies iznest preci, par to nesamaksājis 17,58 latus.

Pazaudē dokumentus

Policijā ar sūdzību vērsies kāds vīrietis, kurš 24.novembrī ap pulksten četriem dienā veikalā "Saulīte", Ziemeļu ielā, konstatējis, ka pazudis kabatas portfelis ar automašīnas reģistrācijas apliecību un vadītāja apliecību. Policija cenšas noskaidrot, vai portfelis pazaudēts vai arī notikusi ļaunprātība.

Mēģina iztukšot atrakcijas kasi

25.novembrī īsi pirms pulksten trijiem dienā veikalā "Rietumu centrs", Jaunajā ostmalā, aizturēti 1993.gadā dzimušais Sandris, 1996.gadā dzimušais Nauris un 1995.gadā dzimušais Dāvis, kuri mēģinājuši izņemt naudu no rotaļu motocikla automāta.

Savāc piedzērušos pusaudzi

25.novembrī īsi pirms pulksten 23 Stendera ielā Valsts policijas darbinieki pamanījuši kādu piedzērušos nepilngadīgo. 1991.gadā dzimušajam Agrim noformēts protokols par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā.

Gūst miesas bojājumus

26.novembrī aptuveni pusstundu pēc pusnakts Rucavas pagastā nodarīti miesas bojājumi 1976.gadā dzimušam vīrietim. Cietušais nogādāts Liepājas Centrālajā slimnīcā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Piedeg katliņš

24.novembrī ap pusvieniem dienā mūsu ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Pļavu ielu 43/45, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Trauksme bijusi lielāka nekā skāde. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvā informācija rāda, ka vienā no divstāvu dzīvojamās mājas dzīvokļiem piededzis ēdiens.