Kurzemes Vārds

19:45 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Saņems ES struktūrfondu finansējumu

Sarmīte Pelcmane

Pēc Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras informācijas, atkal noslēgta vesela virkne līgumu ar uzņēmējiem par ES struktūrfondu finansējuma saņemšanu, arī ar vairākiem uzņēmumiem no Liepājas puses.

Līgumu par ES struktūrfondu finansējuma saņemšanu noslēgusi SIA "Tonus Elast" – par 401373,83 latiem. Firma līdzekļus paredzējusi ieguldīt ražošanas procesa modernizācijai atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām prasībām dabas aizsardzības jomā.

SIA "G.M.Koks" noslēgusi līgumu par 308336,52 latiem, ko izlietos ražošanas tehnoloģisko iekārtu modernizācijai atbilstoši darba vides standartu prasībām. SIA "Hidrolats" noslēgusi līgumu par 207924 latiem hidraulisko cilindru ražotnes modernizācijai un darba aizsardzības pilnveidošanai.

SIA "Vēris Kokapstrāde" par 546193 latiem noslēgusi līgumu par augstas kvalitātes kamīnmalkas ražotnes izveidi atbilstoši darba vides drošības prasībām. SIA "Griģis un Co" noslēgusi līgumu par 595724 latiem alus darītavas "Līvu alus" ražošanas paplašināšanai atbilstoši starptautisko standartu un normatīvo aktu prasībām pārtikas produktu jomā.

Kaut arī, kā atzīst līgumu noslēdzēji, līdz tam ir garš un grūts ceļš ejams, tomēr projekti, kas ir nopietni izstrādāti, var tikt atbalstīti un pieeja ES finansējumam var tikt izlauzta.