Kurzemes Vārds

00:01 Ceturtdiena, 30. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Replika

Temperatūras kontrasti
Kirils Bobrovs

Siltummezglus vajadzētu reklamēt, bet tagad iznāk gluži otrādi! Pat žurnālists, kas saprot to nozīmi mūsu dzīvē, ir pret.

Viss bija normāli līdz brīdim, kamēr laukā temperatūra turējās mazumiņu virs nulles. Kad tā pazeminājās līdz nullei, dzīvoklī uzreiz kļuva siltāks par diviem grādiem – lai dzīvo automātika un elektronika! Bet, kad termometrs rādīja laukā trīs grādus sala, mājoklis atkal kļuva siltāks par diviem grādiem. Tagad man mājās ir 25,5 grādi! Ko darīt? Bet ja sals vēl pieņemsies spēkā? Namu pārvaldes speciālists sacīja, ka man nevajadzēja likt stikla pakešu logus, mainīt vecos radiatorus, siltināt durvis. Apžēlojieties, bet vai tas nav pretrunā ar zinātniskām rekomendācijām! Vai tad tās nav pareizas? Un, ja jau jaunajos tik ļoti dārgajos siltummezglos nevar noregulēt mērenāku svelmi, tad varēja vismaz paredzēt atlaides nosiltinātajiem dzīvokļiem. Jo jāmaksā taču būs pēc skaitītāja, vai nav tiesa?