Kurzemes Vārds

03:25 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nesamaksā par degvīnu un nozaudē maku

Nesamaksājot 4 latus un 65 santīmus, iznest no veikala degvīnu "Kristaļnaja" mēģinājis 1974.gadā dzimušais Pauls. Iecerētais nav izdevies.

1942.gadā dzimušais Jānis meklējis palīdzību policijā, jo konstatējis, ka pazudis viņa naudas maks. Tajā bijusi autovadītāja apliecība, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība, kredītkarte un 25 lati. Kopējo zaudējumu vēl noskaidro.

Brauc, nepārliecinoties par drošību

Kārtējais satiksmes negadījums noticis Cukura ielā 3, pie degvielas uzpildes stacijas "Statoil". Tur 1984.gadā dzimis autovadītājs ar automašīnu "Ford Focus", nebija pārliecinājies par manevra drošību un izraisījis sadursmi ar traktoru "MTZ 82". Negadījumā cietušo nav.

Satiksmes negadījums noticis arī Durbes novadā. Tur 1951.gadā dzimusī automašīnas "VW Golf" vadītāja Rīgas - Liepājas autoceļa 177.kilometrā nebija ņēmusi vērā laika un ceļa apstākļus, tāpēc notikusi sadursme ar automašīnu "Iveco Daily". Cietušo nav.

Satiksmes negadījums dzērumā

Otrdien ap pusdienlaiku pašā pilsētas centrā satiksmes negadījumu izraisījis 1977.gadā dzimušais Romāns. Viņš, vadot automašīnu "Audi", nebija izvēlējies atbilstošu braukšanas ātrumu, kādēļ iestūrējis pretējā braukšanas joslā, kur sadūries ar automašīnu "Mercedes Benz". Cietušo nav, taču Romāna izelpā konstatētas 1,79 promiles alkohola.

Uzglabā un pārdod nelegālo alkoholu

Otrdien ap pulksten 15 Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki Dorupes ielā 23-1 aizturējuši 1973.gadā dzimušo Andri, kurš bija iegādājies nelegālo alkoholu. Par šo likuma pārkāpumu viņam sastādīts protokols. Kad policijas darbinieki ieradušies pie dzīvokļa īrnieces, 1955.gadā dzimušās Zigrīdas, lai noformētu dokumentu par nelegālā alkohola tirdzniecību, viņi dzīvojamā istabā atraduši vēl sešas piecu litru tilpnes ar apmēram 28 litriem nelegālā alkohola. Uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola tirdzniecību un uzglabāšanu.

Policija lūdz palīdzēt

26.janvārī no savas dzīvesvietas, Liepājas rajona Kalētu pagasta Rijniekiem, izgājis un līdz šim nav atgriezies Vignis Siksna (dzimis 1957.gadā). Viņa pazīmes: augums ap 170 centimetriem, kalsnas miesas būves, tumši īsi taisni mati. Labajai rokai nav puses rādītāja un vidējā pirksta, uz delma tetovējums "V.S.". Visiem, kam zināma jebkāda informācija par vīrieša atrašanās vietu, lūgums zvanīt pa tālruni 3404533, 3404602, 3404502 vai vērsties policijā.

22.janvārī ap pulksten 16 no dzīvesvietas Liepājā, Turaidas ielā 10, izgājis un līdz šim brīdim nav atgriezies mazgadīgais Toms Gintalaitis (dzimis 1997.gadā). Zēnam ir nosliece uz klaiņošanu, un policija jau agrāk iesaistījusies viņa

meklēšanā. Pazudušā pazīmes: augums 140-145 centimetri, tumši īsi mati. Bija ģērbies melnā cepurē ar zirnekļa attēlu, melnā virsjakā ar sarkanām svītrām uz piedurknēm, zilās džinsu biksēs un brūnos zābakos. Ja jums zināma viņa atrašanās vieta, lūdzam zvanīt pa tālruni 3404533, 3404502, 3404602 vai vērsties policijā.