Kurzemes Vārds

01:40 Trešdiena, 30. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Zog rumu un pannu

Par mēģinājumu no veikala "Maxima", M.Ķempes ielā 9, iznest pudeli ruma "Malibu", par to nesamaksājot 11 latus un 49 santīmus, aizturēts 1977.gadā dzimušais Vjačeslavs.

Tirdzniecības centrā "Sala XL" aizturēts 1988.gadā dzimušais Jevgēņijs, kurš no veikala "Divi pluss" mēģinājis iznest pannu, kas maksā 28 latus un 35 santīmus.

Pārbauda datorsalonus

Pagājušās nedēļas nogalē Pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki veikuši reidu datorsalonos, kā tajos ievēro Liepājas pilsētas administratīvās atbildības noteikumus. Pārkāpums konstatēts "Vadima datoru klubā", Piltenes ielā 5, kur mācību stundu laikā atradies nepilngadīgais. Datora salona īpašniekam policijas darbinieki sastādījuši protokolu.

Pie jaunieša atrod gāzes pistoli

Pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā nogādāts 1986.gadā dzimušais Kaspars, kas iereibis atrasts guļam kāpņu telpā Lielajā ielā 1. Mantu apskatē policijas darbinieki konstatējuši, ka pie jaunieša atrodas gāzes pistole, tādēļ pēc atskurbšanas viņš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Apreibinās un aizskar garāmgājējus

Pašvaldības policistiem nācies doties uz T.Breikša ielu 3, kur, kā ziņoja mājas iedzīvotāji, jaunieši ostot benzīnu un aizskarot garāmgājējus. 1992.gadā dzimušie jaunieši aizturēti Kaiju ielā, Veco kapu teritorijā pie siltumtrases. Tā kā viņi bijuši apreibinājušies ar benzīna tvaikiem, tad nogādāti Centrālajā slimnīcā. Turpat nogādāta 1991.gadā dzimusi meitene, kas apreibinājusies aizturēta Dārza ielā 38/40. Vēl diviem turpat aizturētiem jauniešiem sastādīts protokols par atrašanos publiskā vietā alkoholisko dzērienu, narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē aizturēts arī 1977.gadā dzimušais Pāvils. Viņš nogādāts Centrālajā slimnīcā, lai veiktu ekspertīzi.