Kurzemes Vārds

20:56 Trešdiena, 11. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Nedēļas jautājums

Liepājnieki dod priekšroku radio "Skonto"

Nesen radās iespēja Liepājas un tās apkārtnes klausītājiem savos radio aparātos uztvert jaunu radiostaciju, kura raida no Liepājas, tādēļ portālā liepajniekiem.lv aizvadītajā nedēļā centāmies noskaidrot, kuras no radio stacijām ar studijām Liepājā jūs klausāties visvairāk? Aptaujas rezultāti rāda, ka 48 procenti izvēlējušies mūspusē jaunpienākušo radio "Skonto", radio "SWH" priekšroku dod 18 procenti aptaujāto, bet pa 10 procentiem portāla apmeklētāju izvēlas "Rietumu radio" un radio "Liepāja".

– Radio "Skonto" ir labs. Der visām paaudzēm, ja vien gaume ir laba, lai gan par to jau nestrīdas.
– Darbdienās pārsvarā klausos radio "SWH". Nav nekā labāka rītos par "BB brokastīm", bet sestdienu rītos darbā dodu priekšroku radio "Skonto", jo krīt uz nerviem rīta programma radio "SWH". Savulaik klausījos galvenokārt "Kurzemes radio", bet, kopš tas ir palicis nedzīvs (pazuduši autorraidījumi un ētera konkursi), tas kļuvis nebaudāms. Labus vārdus varu veltīt "Rietumu radio" – to klausos, kad gribas ko atšķirīgu no radio "SWH", bet svaigāku par radio "Skonto".
– Radio "Skonto" klausījos pirms diviem gadiem. Bet, tā kā viss nepārtraukti atkārtojas, visām dziesmām zinu melodiju, tas kļūst vienkārši neizturami.
– Loģiski, ka astoņdesmito gadu mūzika netiek papildināta. Cik nu tās ir, tik ir.
– Pārsvarā radio klausos, braucot ar auto – aptuveni 8 stundas dienā. Mana iecienītākā stacija ir radio "SWH". Par radio "Skonto" – ātri apnīk. Maz dziesmu, daudz lēnu gabalu, tie atkārtojas gandrīz vai vienos un tajos pašos laikos. Šīs stacijas straujie reitinga kāpumi ir pārejoši. "Rietumu radio" klausos reti, trūkst rozīnītes izklaidējošā jomā.
– Man labāk patīk "Eiropas hitu radio", bet radio "Skonto" arī nav ne vainas.
– Es klausos radio "SWH", kur ziņas tomēr ir interesantākas nekā radio "Skonto", kur runa ir par Ameriku, Tuvajiem Austrumiem, bet ļoti reti par Liepāju.
– Man gan dikti patīk vakaros paklausīties "Ruskoje radio".
– Radio "SWH" būtu labs, ja tik bieži neskanētu vienas un tās pašas reklāmas.
– Darbā klausāmies radiostacijas "Star FM" vai "SWH", ārpus darba brīžiem – "Eiropas hitu radio" un radio "Skonto".
– Esmu no tiem retajiem, kam patīk saldie astoņdesmitie. Tā ir sirdij un prātam tīkama mūzika. Jā, tā tiešām bieži atkārtojas, vajadzētu kaut ko pamainīt, bet man tā vienalga patīk.
– Radio "Skonto" ir viskvalitatīvākā skaņa, un repertuāram arī nav ne vainas.
– Es klausos interneta radio.
– "Rietumu radio" ir viens no informatīvi veiksmīgākajiem radio. Autorraidījumi ir labi, un mūzikai arī nav ne vainas. Lai jums veicas!
– Vakaros klausos Toma Grēviņa lielisko šovu. Tas puika zina, kā piesaistīt auditoriju. No rītiem labam darba fonam skan "Rietumu radio".
– Liepājā nekā daudz nenotiek. Visi atkārto vienu un to pašu. Es klausos "BB brokastis" un "Pelēkās vielas spēli". Pārējais mani neinteresē. Žēl, ka Liepājā nedzird radio "SWH Rock".
– Parasti nešķiroju radiostacijas, bet klausos to, kurā skan man tīkamākas dziesmas. Radio "SWH" ir par daudz reklāmas, kas nomāc mūziku, radio "Skonto" ir labs, bet ilgtermiņā apnīkošs, "Rietumu radio" ir labs tajā ziņā, ka biežāk spēlē ne tikai klasiskos hitus, bet arī tās dziesmas, kuras man mīļas no laika, kad ārzemju mūzika kļuva pieejama atbilstoši katrai gaumei.