Kurzemes Vārds

00:14 Piektdiena, 20. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Vēl viens produkts
Ints Grasis

Ja vakar tikāt pie "Kurzemes Vārda" kārtējā numura, tad, iespējams, jau esat paspējuši novērtēt tajā atrodamo krāsaino pielikumu "Auto" uz 8 lappusēm. Ja jauno produktu esat palaiduši garām, varbūt jums to vēl izdodas dabūt šodien.

Jaunais pielikums tikai un vienīgi turpina mūsu laikraksta konceptuālo ceļu apjoma un tēmu paplašināšanas un dažādošanas virzienā. Ar pielikumu starpniecību līdz lasītājam nonāk temata sakoncentrēts, īpaši izdalīts un līdz lielākam apjomam izvērsts variants. Un, ja jūs konkrētais pielikums neinteresē, tad pavisam vienkārši varat to izņemt ārā no ikdienas avīzes un atdot izlasīt kaimiņam vai ar avīžpapīru iekurināt krāsni. Bet, protams, ne jau tādēļ mēs izdodam laikrakstu.

Kāpēc pienākusi kārta pielikumam "Auto"? Grūti kaut ko izdomāt, kas norādītu uz to, ka tāds nav vajadzīgs. Mūsu dzīve bez automobiļa šodien nav iedomājama vai, izsakoties striktāk, bez auto mēs nevaram dzīvot mūsdienu sabiedrībā. Šomēnes Latvijā jau reģistrēti vairāk nekā viens miljons un 70 tūkstoši dažādu transportlīdzekļu. Aizvien vairāk automobiļu ir liepājnieku īpašumā. Gada laikā Liepājā un rajonā CSDD reģistrēto transportlīdzekļu skaits palielinājies vairāk nekā par pieciem tūkstošiem un šā gada sākumā sasniedzis skaitli 52 623. Liepājā ielās sāk veidoties automašīnu rindas, saasinot satiksmes problēmas, cits pēc cita būvējas autosaloni un servisi. Cilvēkus interesē gan jaunas, gan lietotas automašīnas, servisa iespējas un praktiskas lietas, ekspertu viedokļi un padomi, jaunākās tehnoloģijas un citi autojaunumi, likumdošanas izmaiņas utt. Šķiet, autopielikumā iztirzājamo jautājumu pietrūkt nevar. Tāpēc arī izlēmām, ka tieši šis ir īstais brīdis autotēmu "Kurzemes Vārda" lappusēs izvērst plašāk.

Tomēr, lai tikšanās ar pielikumu "Auto" katra mēneša otrajā trešdienā (nākamā tātad 14.martā) būtu patīkamāka, aicinu jūs, lasītāji, sadarboties. Zvaniet un iesakiet tēmas, zvaniet, ja gribat, lai jūsu jautājumu pāradresējam kādam no ekspertiem. Tālrunis – 3489470.