Kurzemes Vārds

09:44 Trešdiena, 26. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Mēģina aiznest izlietni

Ļaundaru uzbrukumu kārtējo reizi piedzīvojis Karostas kultūras un informācijas centrs "[email protected]". Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka 22.februārī ap diviem dienā Atmodas bulvārī 6a, Karostas kultūras un informācijas centra ēkā divi jaunieši mēģinājuši nozagt izlietni. Aizturēti 1987.gadā dzimušais Oskars un 1989.gadā dzimušais Aleksandrs. Policijā uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu. Atgādināsim, ka nesen ļaundaris šajā vietā nozaga malku.

Aplaupa zēnu

22.februārī neilgi pirms pulksten 12 O.Kalpaka un Flotes ielas krustojumā 1996.gadā dzimušam puisēnam laikā, kad viņš zvanījis, divi jaunieši no rokām izrāvuši telefonu "Sony Ericcson".

Māris iekāro zeķubikses

22.februārī Liepājas veikalos turpinājuši rosīties garnadži. Ap diviem dienā K.Zāles laukumā, veikalā "RIMI", tika aizturēts 1968.gadā dzimušais Māris, kurš mēģināja nozagt sieviešu zeķubikses un 0,7 litru tilpuma alkohola pudeli 10,66 latu vērtībā. Tirdzniecības vietai radīta skāde, jo alkohola pudele "Komandors" bija atvērta un nav vairs realizējama. Šajā gadījumā policijā uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu. Īsi pēc astoņiem vakarā turpat tika aizturēts 1976.gadā dzimušais Aigars, kurš mēģināja no veikala iznest alkoholu "Zelta vārpa" (0,7 litru tilpuma pudeli), par to nesamaksājis 4,19 latu. Šajā gadījumā prece nav bojāta.

Zaķis nedod ceļu auto

Kāda automašīna mūspusē cietusi zaķa dēļ. 22.februārī ap pusdesmitiem vakarā Durbes novadā automašīnas "Honda Civic" vadītājam auto priekšā uz Rīgas – Liepājas šosejas izskrējis zaķis. Bojāta automašīna.

Dodas glābt gulbjus

Mūsu ugunsdzēsēji šonedēļ vairākas reizes saņēmuši aicinājumus steigt palīgā putniem. Satraukušies iedzīvotāji ziņojuši par ledū iesalušiem gulbjiem. Viens šāds izsaukums tika saņemts 22.februāra pievakarē. Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes komandiera vietnieks Dainis Krīgens, zvanītājs sūdzējās, ka gulbis iesalis Tirdzniecības kanālā. Taču, kad notikuma vietā ieradās glābēji, izrādījās, ka trauksme bijusi velta – putns pacēlās spārnos un aizlidoja. D.Krīgens atzina, ka glābēji, iepriekš izvērtējot situāciju, arī turpmāk sniegs palīdzību nelaimē nonākušajām dzīvajām radībām, jo bijuši gadījumi, kad putniem piesalušas spalvas. "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka iepriekšējā sala laikā Tirdzniecības kanālā tika izglābts gulbis, kuram bija piesalusi aste.

No sala izglābti seši iereibušie

22.februārī Pašvaldības policijas darbinieki no apsaldēšanās vai pat nosalšanas izglābuši sešus cilvēkus. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute informēja, ka policijas Īslaicīgās aizturēšanas telpās dzēruma izgulēšanai tika ievietoti četri vīrieši un divas sievietes. Visi tika savākti, guļot uz ielas. Turklāt viens no atskurbtuvē nonākušajiem nebija liepājnieks, bet gan Nīcas iedzīvotājs. Atgādināsim, ka Pašvaldības policija lielā sala laikā strādā pastiprinātā režīmā, īpašu uzmanību pievēršot uz ielas gulošajiem.

Viens "VW Passat" taranē otru

23.februārī ap pulksten 12.30 Ganību un Kalvenes ielas krustojumā notika satiksmes negadījums, kurā viens "VW Passat" taranēja otru. Negadījuma aculiecinieks "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka viena automašīna, kurai pie stūres sēdējusi sieviete, bijusi apstājusies, kad otra ietriekusies tai aizmugurē. Cilvēki, par laimi, necieta. Jāpiezīmē, ka vairāk cieta Pasāts, kurš izraisīja sadursmi – tam nopietni sabojāta priekšdaļa. Savukārt dāmas vadīto spēkratu no lielas skādes glābis āķis.