Kurzemes Vārds

23:45 Sestdiena, 4. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā februārī

1927.gadā
Sals turpinās, un tas ļauj uzturēt labā kārtībā slidotavas, kur spēlē arī bendiju. Visbiežāk to dara uz kanāla "Olimpijas" stadionā, un galvenie sāncenši ir "Olimpija" un ASK. Kad "Olimpija" uzvar ar 10:5, ASK prasa revanšu, taču olimpieši gūst vēl pārliecinošāku uzvaru – 15:3.

Liepājā gatavojas izdot ilustrētu sporta žurnālu, ko varētu izplatīt visā Latvijā. Jau veido žurnāla redakciju.

1937.gadā
Par Kurzemes čempioniem boksā kļūst Holcmanis, Fjodorovs, Kazāks, Nīmants, Rezevskis, Doma, Dīķis un Bergs.

1947.gadā
Liepājā notiek vairākas interesantas spēles Latvijas meistarsacīkstēs basketbolā. "Daugavas" vīriešu komanda, pateicoties Lejnieka, Lagzdas un Medņa sadarbībai, ilgu laiku ir vadībā pret Latvijas čempioni Rīgas "Daugavu", taču beigās zaudē ar 21:29. Toties "Daugavas" sieviešu komanda uzvar abās spēlēs un ir vienīgā meistarsacīkstēs, kas vēl ne reizi nav zaudējusi. Savdabīgs rezultāts fiksēts sieviešu komandu spēlē starp Liepājas "Daugavas" 2.komandu un Rīgas LLA. Liepājnieces zaudē ar 2:17…

1957.gadā
Raiņa parkā un Baseina ielas sporta laukumā notiek ziemas sacensības vieglatlētikā. Divas 1.vietas izcīna Elmārs Ozols.

1967.gadā
Sākas Liepājas spartakiādes otrais posms, kurā paredzētas sacensības četros sporta veidos – peldēšanā, galda tenisā, badmintonā un basketbolā. Visi fiziskās kultūras kolektīvi sadalīti trijās grupās, un spēcīgākajā no tām pirms pēdējā posma priekšgalā ir LPI, Mašīnbūves rūpnīca un "Sarkanais metalurgs".

Kaukāza pilsētā Pjatigorskā sākas sešu futbola komandu pārbaudes turnīrs, kurā piedalās arī "Zvejnieks". Pirmajā spēlē liepājnieki ar 2:0 uzvar Murmanskas "Sever".