Kurzemes Vārds

12:28 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Uz pārejas notriec sievieti un bērnu

Atkal cietuši gājēji. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka negadījums noticis 1.martā desmit minūtes pirms pulksten 18 Kuršu laukumā. Automašīnas "Ford Mondeo" 1982.gadā dzimušais vadītājs, pie veikala "Lielie logi" nebija pārliecinājies par manevra drošību un atpakaļgaitā uzbraucis 1976.gadā dzimušai sievietei un viņas 1999.gadā dzimušajai meitiņai, kuras šķērsoja ielas brauktuvi pa gājēju pāreju. Abas cietušās nogādātas Liepājas Centrālajā slimnīcā. Par laimi, smagu traumu nav bijis, un pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas cietušās devušās mājās. Taču policijā uzsākts kriminālprocess un noskaidro notikušā apstākļus.

Ēriku pieķer kandžas glabāšanā

Valsts policijas darbinieki 1.martā kādu liepājnieci pieķēruši nelegālā alkohola glabāšanā. Ap pusdesmitiem no rīta Ostas ielā 4 konstatēts, ka dzīvokļa saimniece, 1963.gadā dzimusī Ērika glabā nelegālo alkoholu. Konfiscēti 3 litri kandžas.

Vīri iekāro šņabi, sievas – uzkodas

Garnadži turpina sirot tirdzniecības vietās. 1.martā neilgi pēc vieniem dienā veikalā "Maxima", Ziemeļu ielā 10, apsardzes darbinieki aizturēja 1972.gadā dzimušo Veru, kura, nesamaksājusi par preci, centās iznest "Doktora desu" 1,39 latu vērtībā. Bet veikalā "Maxima" Cukura ielā aizturēts 1946.gadā dzimušais Vladimirs, kurš, nesamaksājis 3,15 latu, mēģinājis iznest degvīnu.

Iemet ar akmeni pa galvu

1.martā ap pulksten 13.30 Otaņķu pagastā, aptuveni 3 kilometrus no centra, pagaidām nenoskaidrots jaunietis iemetis ar akmeni pa galvu 1955.gadā dzimušai sievietei, pēc tam ieskrējis mežā. Cietusī vērsusies pēc medicīniskās palīdzības Liepājas Centrālajā slimnīcā, pēc tam devusies mājās. Policija izmeklē notikušo.

No kabineta nozog somiņu

Policija saņēmusi sūdzību, ka 1.martā ap puspieciem dienā K.Ūliha ielā 36 kāda sieviete konstatējusi rokassomiņas zādzību no kabineta. Somiņā atradusies nauda, bankas norēķinu kartes, vadītāja apliecība, kā arī veselības apdrošināšanas polise. Cietusī likumsargiem norādījusi, ka viņai radīti materiāli zaudējumi 106 latu apmērā.

Aiztur no soda bēguļojošo

Pašvaldības policijas darbinieki 1.martā ap pulksten 11.30 Siena ielā aizturējuši vīrieti. Pēc personas noskaidrošanas izrādījies, ka 1953.gadā dzimušo Ēriku meklē Valsts policija, jo viņš nav izcietis administratīvo arestu. Par to informēja Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Vīrietis nogādāts Valsts policijā.

Ziņo par mirušu kaimiņu

1.martā ap pusdesmitiem no rīta Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Tirgus ielu 59. Zvanītājs bažījies, ka dzīvoklī, iespējams, miris cilvēks, jo kaimiņš neesot redzēts aptuveni trīs nedēļas. Bažas izrādījās pamatotas. Minētajā vietā likumsargi konstatēja, ka istabā uz grīdas guļ vīrietis bez dzīvības pazīmēm. Izsaukti Valsts policijas darbinieki. Mirušais nogādāts uz Tiesu medicīnas ekspertīzi.