Kurzemes Vārds

06:31 Svētdiena, 7. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Bērnu klātbūtnē vicina nazi

Kārtējo reizi mūsu pilsētā vicināti naži. Šoreiz savu mazgadīgo bērnu klātbūtnē rēķinus kārtojuši piedzērušies vecāki.

Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute pastāstīja, ka 3.martā pulksten 16.13 likumsargi saņēmuši izsaukumu uz Viršu ielu, kur dzīvoklī sieviete ar nazi draudot pārējiem. Policisti noskaidroja, ka dzīvoklī atrodas divas personas, kurām ir trīs nepilngadīgi bērni. Abi vecāki – 1981.gadā dzimusī Oksana un 1976.gadā dzimušais Sergejs uzvedās agresīvi un bija stipri iereibuši, turklāt bērnu mātei rokās bija nazis. Neviens no vecākiem nebija spējīgs parūpēties par bērniem, tie bija nekopti, nebija pienācīgi apģērbti un aprūpēti.

Tā kā vecāki neizrādīja nekādu interesi par bērnu turpmāko likteni, 2005.gadā dzimušo meitenīti nogādāja bērnu sociālās aprūpes centrā "Liepāja", bet 2003.gadā dzimušo zēnu un 2005.gada sākumā dzimušo meitenīti – Liepājas Bērnu patversmē.

Kaujas ar apsargu

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja 1.nodaļas priekšnieks Guntis Gēbelis informēja, ka 3.martā nepilnu pusstundu pirms pusnakts incidents gadījies Policijas pārvaldes ēkā, Bāriņu ielā 3. 1986.gadā dzimušais Gintars, kurš policijā bija nogādāts par nepiedienīgu uzvešanos uz ielas, būdams stiprā alkohola reibumā, izraisījis konfliktu ar SIA "Falck" darbinieku. Gintars pagrūdis apsargu, kādēļ sabojāts avārijas plāna iestiklojums.

Pazūd maks

Policijā ar iesniegumu vērsies vīrietis, kuram nezināmos apstākļos pazudis maks. 4.martā, atgriezies dzīvoklī Brīvības ielā, vīrietis konstatējis, ka laikā no pussešiem rītā līdz pulksten 10.30 no jakas kabatas pazudis maks, kurā atradās dokumenti, kredītkartes, vadītāja apliecība u.c. Zaudējumus vēl noskaidro, bet policija mēģina tikt skaidrībā, vai maks pazudis, vai arī to vīrietim no kabatas izvilcis kāds garnadzis.

Izraisa sadursmi un pamūk

Reģistrēti kārtējie negadījumi, kad pēc avārijas tās izraisītājs aizbrauc no notikuma vietas.

Viens negadījums noticis 4.martā ap pulksten diviem dienā. Pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nezināmas markas transportlīdzekli, braucot pa Vaiņodes ielu, iebraucis pretējā braukšanas joslā un izraisījis sadursmi ar pretimbraucošo automašīnu "Peugeot". Cilvēki nav cietuši, bet sadursmes izraisītājs no negadījuma vietas aizbraucis.

Līdzīga situācija bijusi 2.martā ap puspieciem dienā Stārķu ielā. Pagaidām nenoskaidrots braucējs ar automašīnu "Mazda 626", braucot atpakaļgaitā, nebija pārliecinājies par manevra drošību un izraisījis sadursmi ar "Audi 80", pēc tam no negadījuma vietas aizbraucis.

Uz velosipēda ar ļergu azotē

2.martā ap pusvieniem dienā policijas darbinieki Priekulē apstādinājuši velosipēdistu – 1965.gadā dzimušo Guntaru, kurš braucamo stūrējis pa Kalēju ielu. Pie vīrieša atrasta puslitra pudele ar pašdarināto alkoholu. Pārdevēju velosipēdists nav atklājis, viņš likumsargiem teicis, ka dziru iegādājies no nepazīstamas personas. Guntaram grādīgais konfiscēts un sastādīts protokols par tā iegādāšanos.

Protokols par nelikumīgu uzturēšanos Latvijā

2.martā Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes Imigrācijas dienesta robežsargi par nelikumīgu uzturēšanos valstī sastādījuši protokolu 1948.gadā dzimušam Lietuvas pilsonim. Viņš bez derīgas uzturēšanās atļaujas uzturējies Latvijā no 2004.gada.

Nosvilina galdniecību

4.martā desmit minūtes pēc deviņiem no rīta mūsu ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Tirgus ielu 16 – ugunsgrēks bija izcēlies galdniecībā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka vienstāva ēkā degusi grīda pie krāsns 5 kvadrātmetru platībā, kā arī ēkas jumts 25 kvadrātmetru platībā. Ugunsnelaimes izcelšanās iemeslu noskaidros Valsts policija, glābēji pieļauj, ka ugunsgrēka iemesls bijusi ugunsdrošības noteikumu pārkāpšana, ekspluatējot krāsni, jo tieši pie tās sācis degt.

Ārdās krogos

3.martā klienti nav pratuši uzvesties vairākās atpūtas vietās. Ap puspieciem no rīta bārā "Big 7", Baznīcas ielā, 1986.gadā dzimušais Deniss, būdams alkohola reibumā, konflikta laikā ar dūri izsitis rigipsa sienā caurumu. Bet ap pussešiem no rīta spēļu klubā "Melnais kaķis", Lielajā ielā, pagaidām nenoskaidrots jaunietis, izraisot konfliktu, sabojājis biljarda galdu, aplejot to ar alkoholu, kā arī salauzis kiju. Materiālie zaudējumi tiek precizēti.