Kurzemes Vārds

11:04 Pirmdiena, 16. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Re, kā gadījās

Bez konkurences

Ir vieglas uzvaras un ir grūtas uzvaras. Bet vēl ir tādas, kas pašas iekrīt rokās. Tā gadījās grupai "Mango džems". Liepājas mūziķi reiz piedalījās kādā Liepājas rajonā notiekošā jauno apvienību konkursā. Un mājās atgriezās ar uzvaru. To izcīnīt puišiem nebijis grūti, ņemot vērā, ka viņi bija vienīgie konkursanti un ka viņus par tādiem pasludināja vienīgais uz sarīkojumu atnākušais žūrijas pārstāvis, kurš jau bija manāmi iereibis. Apvienības sniegums vērtētāju ne visai interesēja, jo grupas uzstāšanās laikā viņš blakus telpā ar domubiedriem turpinājis aizsākto nodarbi, ik pa laikam uzsaucot "Mango džemam", lai viņi dzied klusāk, citādi nevarot sarunāties. Jāsaka, ka šim gadījumam nav daudz aculiecinieku, jo uz konkursu bija ieradušies tikai daži interesenti.


Pie visa vainīgs "Liepājas stāsts"

Anekdotisks atgadījums notika ar Liepājā topošā koncertuzveduma "Liepājas stāsts" producentu Gunti Kolertu. Dodoties uz Rīgu, kur Kolerts bija iecerējis tikties ar "Liepājas stāsta" libreta autoru Guntaru Raču un režisoru Juri Rijnieku, viņš uz vairākām stundām bija spiests aizkavēties Skrundā. Pie neplānoti ilgās aizkavēšanās Skrundā bijis vainīgs "Liepājas stāsts". Koncertuzveduma producents atvēris mašīnas bagāžnieku, lai izņemtu līdzpaņemtās "Liepājas stāsta" afišas, taču bagāžnieka vāks negaidīti aizcirties, ieslēdzot vadītāja atslēgas automašīnā. Ceļu uz Rīgu Guntis Kolerts turpināja tikai pēc vairākām stundām, kad izdevās saņemt no Liepājas vestās automašīnas rezerves atslēgas.