Kurzemes Vārds

01:13 Trešdiena, 12. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā 14. martā

1927.
Pulksten 21.30 laikraksta "Kurzemes Vārds" redakcija pirmā Liepājā uzzina, ka Rīgā pulksten 20.45 miris Valsts prezidents Jānis Čakste. Sv.Annas baznīcas zvans vēstī liepājniekiem sēru ziņu.

1937.
Liepājas Tirgotāju un rūpnieku biedrība sadarbībā ar Liepājas Pilsētas valdi, sekojot Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras ierosinājumam, sarīko Liepājā no 9. līdz 18. aprīlim veikalu skatlogu dekorējumu konkursu, kurā var piedalīties katrs Liepājas veikalnieks. Visiem, kas tajā vēlas piedalīties, līdz 25.martam jāreģistrējas biedrības birojā, Kūrmājas prospektā 2, un jāiemaksā 5 lati sacensību izdevumu segšanai.

Liepājā ieradušies zviedru dienas laikraksta "Dagens Missiters" līdzstrādnieks Hansens un Zviedrijas Tūristu biedrību savienības pārstāvis Olagorts, lai iepazītos ar Liepāju kā kūrortu, kuru apmeklēt tūristiem. Zviedri interesējas par jauno Pilsētas viesnīcu, peldiestādi, jūrmalu un apstādījumiem.

60 gadu jubileju šodien svin S.Feinšteina kungu platmaļu un dāmu cepuru veikals Ahija namā, Ugunsdzēsēju laukumā.

1947.
Liepājas Izpildu komitejā notikusi pilsētas partijas, saimnieciskā un arodorganizāciju aktīva sanāksme. Tajā ar referātu uzstājies Latvijas Arodbiedrību centrālās padomes pārstāvis Veinbergs, "skaidrojot kolektīvo līgumu lielo saimniecisko nozīmi Staļina ceturtās piecgades otrā gada plāna izpildīšanā pirms termiņa, kā arī darbaļaužu materiālā stāvokļa uzlabošanā un kulturālo prasību apmierināšanā".

Valsts Liepājas Muzikāli dramatiskajā teātrī skolnieku izrāde – V.Aļeksandrova operete "Kāzas Maļinovkā". Ar vienu biļeti izrādi var noskatīties divas personas.