Kurzemes Vārds

16:55 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Dzērumā šauj uz cilvēkiem

Prātam neaptveramas lietas cilvēks spējīgs pastrādāt, kad alkohols aptumšo viņa prātu. Tieši tā klājies vīrietim 16.martā. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka ap pulksten 18 Jūras ielā, 5.nama priekšā, 1971.gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, huligānisku tieksmju mudināts, ar sporta pistoli šāvis uz cilvēkiem. Aizturēšanas brīdī vīrietis atteicies pakļauties policijas darbinieku likumīgām prasībām, izrādot fizisku pretošanos un atsakoties atdot ieroci. Administratīvā kārtā aizturētais huligāns nav rimies arī policijas ēkā, sabojājot ugunsgrēka trauksmes signalizācijas sensoru, un tādēļ izpelnījies kriminālprocesu par mantas tīšu bojāšanu.

Turpina vicināt nažus

16.martā atkal mūspusē vicināti naži. Ap pulksten 22.30 Priekules slimnīcā tika ievietots 1961.gadā dzimis vīrietis, kuram mediķi konstatēja durtu brūci kaklā. Policijas darbinieki noskaidrojuši, ka miesas bojājumi gūti Vaiņodē, Raiņa ielas namā. Tiek pieļauta iespēja, ka trauma gūta alkohola lietošanas laikā. Policija patlaban noskaidro vainīgās personas un notikušā apstākļus. Kā zināms, kopš gada sākuma mūspusē reģistrēti jau vairāki desmiti gadījumu, kad alkohola reibumā vicināti naži. Četros gadījumos sekas bijušas letālas.

Sabojā un izlaupa auto

16.martā dažas minūtes pirms pieciem no rīta Jūrmalas ielā automašīnai "Opel Kadett Caravan" izsisti vadītāja un pasažieru durvju stikli un no salona nozagta automagnetola. Materiālo zaudējumu vēl noskaidro, savukārt policijā sākts kriminālprocess.

Zog slimnīcā

16.martā ap pulksten 14 Liepājas pilsētas Centrālās slimnīcas 15.nodaļā kāda 22 gadus veca sieviete konstatējusi, ka palātā no palodzes pazudis maks ar naudu un kredītkartēm.

Aiznes monitoru

18.martā ap puspieciem no rīta konstatēta zādzība Brīvības ielā. Riepu veikalam atspiests koka loga rāmis, tādējādi ļaujot ļaundariem iekļūt telpās. Konstatēta LCD monitora "AGM" zādzība. Materiālo zaudējumu precizē, sākts kriminālprocess.