Kurzemes Vārds

08:22 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Nedēļas jautājums

Kur meklēt apģērbu pavasarim?

Ziema atdod savu vietu pavasarim, un tas nozīmē, ka cilvēkiem jāizvēlas gadalaikam atbilstošs apģērbs. Pagājušajā nedēļā portālā liepajniekiem.lv vēlējāmies uzzināt, kur drēbes iegādājas liepājnieki. Aptaujas rezultāti rāda, ka gandrīz puse aptaujāto to dara tepat mūsu pilsētā, 22 procenti apģērbu meklē Rīgā, 16 procenti – Klaipēdā, bet 16 procenti savu izvēli izdara citur.

Uz Liepāju sezonas izpārdošanas lielākoties neattiecas. Tirgoņu ielas veikalā ar "lielajām izpārdošanām" neko labu nekad neesmu atradusi.
Apģērbu pērku Liepājā, bet tas nav viegli izdarāms. Bieži, izstaigājot veikalus ar noteiktu mērķi iegādāties konkrētu apģērba gabalu, nākas vilties vai nu izmēru, modeļu, kvalitātes, vai arī nesamērīgās cenas dēļ.
Liepājā visos veikalos ir tirgus drēbes. Visur viss ir vienāds – lupatas! Iepērkos Rīgā un Klaipēdā, jo tur ir normāli firmas veikali. Liepājā gribēdams neko sakarīgu nevar atrast.
Tie, kam ir nauda, brauc uz Rīgu, tie, kam nav tik daudz, – iepērkas tepat Liepājā.
Speciāli nekad nebraucu uz kādu no iepriekš minētajām pilsētām pirkt lupatas. Parasti drēbes nopērku spontāni – ja iepatīkas, tad pērku. Nav nozīmes, vai Rīga, vai Klaipēda, vai Minska, vai Liepāja.
Drēbes pērku atkarībā no garastāvokļa, un vietai nav nozīmes. Tāpat arī nerēķinu izdevīgumu naudā. Ja gadās būt Vācijā janvāra beigās, tad to milzīgo atlaižu iespaidā kādu drēbi nopērku.
Liepājā apģērbu nopirkt nevar, tikai šmotkas un bezgaumīgus kankarus. Visos lielveikalos viens un tas pats – spīguļiem vizuļiem apkarināts. Ārprāts!
Liepājā drēbes ir nekvalitatīvākas un dārgākas, nekā citur Eiropā, tāpēc cenšos iepirkties visur citur, tikai ne Latvijā.
Zinu vairākas apģērbu grupas, kuras Liepājā ir lētākas, salīdzinot ar Rīgu.
Iepirkties Klaipēdā, tirdzniecības centrā "Akropolis" – tā ir tīrā bauda. Apmēram kā Rīgā "Alfa" un "Spice" kopā, klāt vēl arī slidotava.
Klaipēdai nav nekādas vainas, pašam sanāk bieži uz turieni aizbraukt. Galvenais, ka nav tālu – stundas laikā jau esmu Klaipēdā, turklāt tur nav tādu sastrēgumu kā Rīgā.
Lielākoties iznāk iepirkties Liepājā, jo nav iespējas citur to izdarīt. Rīgā noteikti ne – cik esmu redzējusi, cenas tur noteikti nav vidusmēra cilvēciņam. Labus apģērbus izdevies pasūtīt katalogos, vismaz citādāka, nekā veikala prece. "Akropole" ir jauks veikals, bet izdodas aizbraukt tikai reizi gadā. Atlaides kolosālas, fasoniņi arī labie – vispār, kā jau pie kaimiņiem, kas prot dzīvot.
Katalogi ir ļoti laba lieta – lai gan citi saka: nevar jau zināt kā tā drēbe izskatīsies mugurā. Es lielākoties neesmu vīlusies. Tagad katalogus sūta tik daudz, ka arī liepājniekiem nav jāraizējas.
Ar katalogiem esmu iegrābies, bieži nākas sūtīt preci atpakaļ, jo izmēri neder.
Apģērbu iegādājos Liepājā, jo tālākam izbraukumam un pirkumiem naudas nepietiek. Daudz jau ir veikalu, bet Liepājā nav lielas apģērbu izvēles – jāpērk, kas ir pieejams. Pavisam maza izvēle ir korpulentām dāmām un lielu pēdu īpašniecēm. Ko lai tās dara?
Es atturos pirkt drēbes Liepājā, jo ir droši, ka to apģērba gabalu, ko būšu nopirkusi es, redzēšu vēl vismaz pieciem cilvēkiem.
Liepājā nav kur iepirkties, it sevišķi vīriešiem. Tāpēc savos ārzemju braucienos veltu laiku arī veikaliem.