Kurzemes Vārds

10:07 Sestdiena, 25. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sabojā auto melnajā caurumā

28.martā melnajā caurumā kārtējo reizi sabojāta automašīna. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka ap deviņiem no rīta 1969.gadā dzimis transportlīdzekļa "MAN 18" ar piekabi vadītājs Lazaretes ielā pie 8.nama, braucot pāri kanalizācijas lūkai, pacēlis tās vāku, tādējādi bojājot spēkratu.

Izraisa sadursmi un aizbēg

Trešdien dažas minūtes pēc pulksten pieciem dienā Airītes ielā, iepretim degvielas uzpildes stacijai "Statoil", sākotnēji nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu "Peugeot 306" izraisījis sadursmi ar automašīnu "Mazda 626" un no negadījuma vietas aizbraucis. Policija noskaidro apstākļus.

Nemāk uzvesties bankā

28.martā pulksten 10.44 Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz "Paritātes banku" Graudu ielā, kur 1973.gadā dzimušais Atis uzvedies huligāniski un lamājies necenzētiem vārdiem. Viņam noformēts protokols par sīko huligānismu.

Pazūd pase

Valsts policijā ar sūdzību vērsies 1970.gadā dzimis vīrietis, kurš 25.martā Grobiņā, Lielajā ielā, konstatējis, ka pazudusi viņa pilsoņa pase un "Hansabankas" kredītkarte. Likumsargi noskaidro, kur un kādos apstākļos tas noticis.

Apreibinās, ostot krāsu

28.martā pulksten 10.20 Liepājas Pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši 1991.gadā dzimušu jaunieti, kurš ostījis krāsu, informēja policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Aizturētais nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, kuri jaunieti nogādājuši slimnīcā.

Policisti dzēš kūlas ugunsgrēku

28.martā neilgi pēc pulksten vieniem dienā Pašvaldības policijas darbinieki, apsekojot Ezerkrasta un Dienvidrietumu rajonu, ievērojuši, ka pie Pērkones kanāla deg kūla. Tā kā tās platība nav bijusi liela, uguns apdzēsta pašu spēkiem.

Tajā pašā dienā kūla degusi vairākās vietās. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva pastāstīja, ka plašs kūlas ugunsgrēks ap pussešiem dienā izcēlies Medzes pagastā pie Jūrnieku mājām, kur izdeguši vairāki hektāri. Bet pēc pulksten diviem dienā vecā zāle degusi Liepājā, pie Zemgales un Ģenerāļa Baloža ielas krustojuma.

Iegāž ļergas tirgoni

28.martā pulksten 15.25 Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki Siļķu ielas 20.nama kāpņu telpā aizturējuši sievieti, kura vienā no dzīvokļiem bija iegādājusies nelegālo alkoholu. Pārbaudē policijas darbinieki konstatējuši, ka dzīvokļa īrnieks – 1959.gadā dzimušais Ilmārs L. uzglabā vienu piecu litru tilpuma polimēra materiāla tilpni ar 2,5 litriem nelegālā alkohola. Pret viņu uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola tirdzniecību un glabāšanu, bet 1949.gadā dzimušajai Verai sastādīts protokols par nelegālā alkohola iegādāšanos.

Atradies pazudušais pusaudzis

"Kurzemes Vārds" rakstīja, ka Liepājas Policijas pārvalde noskaidro nepilngadīgā Signija Laufera (dzimis1993.gadā) atrašanās vietu. Zēns 26.martā astoņos vakarā bija izgājis no Lažas Speciālās internātskolas un pazudis. Ceturtdien pēcpusdienā Signijs ieradies savā dzīvesvietā. Tuviniekiem viņš paskaidrojis, ka bijis apmaldījies.

Atpazīst mopēda zagli

24.martā ap pusvieniem dienā Pašvaldības policija saņēmusi informāciju, ka vīrietis, kuram 22.martā tika nozagts mopēds, zinot, kur tas atrodas, kā arī varētu pazīt iespējamo vainīgo. Likumsargi kopā ar cietušo, apsekojot norādīto vietu, mopēdu atraduši. Iespējamais vainīgais kopā ar cietušo nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.