Kurzemes Vārds

23:49 Piektdiena, 14. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Meklē pamukušos avāriju izraisītājus

2.aprīlī ap pulksten 16 Aizputē, Liepājas ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu auto (iespējams, "Audi") uz tilta pār Tebru uzbraucis tajā pašā virzienā braucošam mopēdam "Delta", ko vadījis 1943.gadā dzimis vīrietis. Mopēdists nogādāts Aizputes slimnīcā, kur mediķi viņam konstatējuši plēstu brūci galvā, jo braucējam nav bijusi aizsargķivere. Automašīnas vadītājs no notikuma vietas aizbraucis. Policija lūdz atsaukties iespējamos negadījuma aculieciniekus un automašīnas šoferi. Aicinājums zvanīt pa tālruni 3404631, 3404550 vai 3404602 vai vērsties personīgi policijā.

Policija meklē vēl viena negadījuma aculieciniekus. 2.aprīlī laikā no pulksten 10 līdz 11.30 pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu stāvlaukumā Liepājā, Krūmu ielā 41/43, uzbraucis stāvošai automašīnai "Opel Combo" un no notikuma vietas aizbraucis. Iespējams, arī šajā gadījumā ir aculiecinieki, kas varētu palīdzēt ar informāciju. Viņi aicināti zvanīt pa minētajiem tālruņiem vai vērsties policijā.

Sākusies velosipēdu sezona

Iestājoties siltākam laikam, Liepājā atsākušās velosipēdu zādzības. Valsts policija saņēmusi sūdzību, ka 2.aprīlī ap pieciem no rīta konstatēts, ka K.Ūliha ielā no šķūnīša nozagti trīs velosipēdi. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

Pieķer ļergas dzinēju

2.aprīlī ap pulksten 20.30 Valsts policijas darbinieki konstatējuši, ka 1961.gadā dzimušais Egils savā dzīvoklī, E.Tisē ielā 61, ražo pašdarināto alkoholu. Mājoklī, kad tur ieradušies likumsargi, atradies 6,1 litrs gatavās produkcijas un 170 litru brāgas. Vīrietis saukts pie atbildības.

Pieskatīs svilinātājus

Iestājoties pavasarim un līdz ar to arī sausajam laikam, Pašvaldības policijas darbinieki atkal pievērsīs pastiprinātu uzmanību kūlas un sauso lapu dedzināšanai, kā arī ugunskuru kurināšanai neatļautās vietās, informēja Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Pērn par šāda veida pārkāpumiem Pašvaldības policijas darbinieki kopumā sastādījuši 21 protokolu.

Pirmdien pierimuši kūlas svilinātāji

2.aprīlī ugunsdzēsējiem bijusi samērā mierīga diena, jo pēc nedēļas nogales, kad nācās steigties uz vairāk nekā desmit kūlas ugunsgrēkiem, pērnās zāles svilinātāji bija mazliet pierimuši. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva informēja, ka pirmdien ugunsdzēsēji steigušies uz diviem kūlas ugunsgrēkiem. Pulksten 12.10 glābēji saņēmuši izsaukumu uz Virgas pagastu, kur vecā zāle degusi pie dzelzceļa stacijas "Krogzemji". Bet īsi pirms sešiem vakarā kūlas ugunsgrēks izcēlies Liepājā – degusi zāle Cukura ielā pie dzelzceļa.

Uguns apēd malkas šķūnis

3.aprīlī dažas minūtes pēc pusnakts ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Cīravas pagastu, kur Desu saimniecībā dedzis malkas šķūnis ar visu saturu. Pilnīgi likvidēt ugunsgrēku Aizputes glābējiem izdevies ap puspieciem no rīta. Nodedzis šķūnis 40 kvadrātmetru platībā, kā arī 10 kubikmetru malkas.

Ļergas biznesmeņiem atelpu nedos

No 1.janvāra līdz 31.martam Liepājas Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki par nelegālā alkohola iegādāšanos sastādījuši 15 protokolu, par dziras pārvietošanu – 4, par tās glabāšanu – 9, bet par tirdzniecību – 8 protokolus, informēja policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Uzsāktas piecas lietvedības par nelegālā alkohola pārvietošanu, sešas – par glabāšanu un viena lietvedība par tirdzniecību. Konstatēti divi pārkāpumi par alkohola tirdzniecību veikalos pēc pulksten desmitiem vakarā. Divas lietas nodotas Liepājas Policijas pārvaldei krimināllietas ierosināšanai. Kopumā konfiscēts 260 litru nelegālā alkohola.