Kurzemes Vārds

21:46 Ceturtdiena, 2. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Kad sāks strādāt mājas pārvaldnieks?

Ja ilgāku laiku nebija publicēts pārskats par mūsu lasītāju telefoniski izteiktajiem viedokļiem "Kurzemes Vārda" redakcijai, tad tikai tāpēc, ka vienmēr gadījās kāda replika, kas rosināja šo tēmu šajā slejā izvērst plašāk. Tā gluži nav, ka pēdējā laikā nebūtu repliku, aiz kurām domai vērts aizķerties. Tikai par šiem jautājumiem esam rakstījuši un rakstījuši, tāpēc lasītāju paustā pārstāstīšana būtu atkārtošanās. Tikai varam būt gandarīti, ka mūsu uzskati sakrīt – tas, kas šķitis aktuāls mums, visvairāk rūp arī lasītājiem.

No politiskām tēmām tās ir Valsts prezidenta vēlēšanas. Tā kā emocijas ap parakstu vākšanu referendumam pierimušas, tad ļaudis gan nosauc personālijas, kuras vēlētos redzēt Rīgas pils saimnieka postenī, gan iesaka prezidentu vēlēt visai tautai. Bet no Liepājas norisēm dominē trīs tēmas. Sašutums par spēļu zālēm, kuru tīkls izplešas tiktāl, ka nu jau zāle ierīkota skolas tuvumā. Neapmierinātība ar ielu nekvalitatīvo remontu. Un pārmetumi par to, ka Spodrības mēnesis jau tuvojas beigām, bet piegružoto vietu pilsētā vēl ir atliku likām.

Taču ir vēl viena tēma. Acīmredzot pārāk ilgi neesam atgādinājuši, ka laikrakstā publicējam lasītāju ne jau visu pausto. Tāpēc šoreiz par to, par ko nav vērts tērēt laiku un zvanīt redakcijai. Pie labākās gribas mēs nevaram atbildēt uz jautājumiem, kad sāks strādāt tādas un tādas mājas pārvaldnieks, kad algu izmaksās tāda un tāda firma, kad kaimiņš pie sava nama nopļaus zāli, kad veikals beigs pārdot bojātu preci, kad pārdevēja tirgus stendā būs laipna pret pircējiem. Vienkāršāk to pajautāt cilvēkiem, kuri par to atbildīgi.

Tāpat pareizāk jautāt nevis mums, bet televīzijas un radio vadītājiem, kāpēc viņi neraida to un to, kas skatītājiem un klausītājiem interesē. Jo "Kurzemes Vārda" pārziņā nav ne televīzijas, ne radio. Nav vērts arī mūs informēt, kādiem plašsaziņas līdzekļiem Rīgā cilvēks sūdzēsies par tām un tām nebūšanām. Ja reiz uzskata, ka šis laikraksts vai televīzijas raidījums visu atrisinās, tad pie tiem arī jāvēršas bez kādas iepriekšējas brīdināšanas.

Viens jautājums gan bija adresēts konkrēti "Kurzemes Vārdam": kāpēc laikraksts baidās rakstīt par notikumiem Igaunijā? Intereses pēc saskaitīju publikācijas mūsu laikrakstā par šiem notikumiem, un tādu bija 18.

Andžils Remess