Kurzemes Vārds

23:52 Piektdiena, 24. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Situācija

Kaut kas nokrakšķēja!

"Nav laika! Nav laika!" dažādā skaļumā, bet ar nepārsūdzamu noteiktības toni draudzenei, kas sēdēja līdzās pasažiera sēdeklī, atkārtoja kundzīte labākajos gados. Blakussēdētāja ar bažām vēroja te ceļmalas stabiņus, kas laiku pa laikam viņas acīs saplūda vienā platā melnraibā lentē, te vadītājas kāju, kas neparko ne milimetru necēlās augšup no tikpat kā grīdā iespiestā gāzes pedāļa.

Kur gadījies, kur ne, pēkšņi priekšā uz ceļa radās kāds sabraukts dzīvnieks, citu braucēju tā saplacināts, ka pateikt vairs nevarēja, kas tas ir. Mazais, spožais auto, protams, tam pārjoņoja pāri. "Tu zini," kundzīte pameta draudzenei, "man liekas, ka kaut kas nokrakšķēja!" Pēc kāda laika, mašīna sāka klibot. Draudzenes neapjuka, nomainīja riteni, brauca tālāk.

Kad tukšais ritenis tika aizgādāts servisa darbnīcā, vīri no riepas izvilka kārtīgu liela zvēra zobu. "Es taču manīju, ka nokrakšķēja," kundzīte bija ar sevi apmierināta.

Līvija Leine