Kurzemes Vārds

02:28 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Aiztur narkokurjeru

30.jūlijā ap pulksten 12 mūsu pilsētā aizturēts narkokurjers, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja 1.nodaļas priekšnieks Guntis Gēbelis. Grīzupes ielā pie Melnupītes, pārbaudot automašīnu "BMW", Ceļu policijas darbinieki pie 1973.gadā dzimušā vīrieša atraduši magoņu galviņas (0,5 kilogramus). Tās atsavinātas, policijā uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, glabāšanu un pārvietošanu. Vīrietis aizturēts.

Kanalizācijas akā sabojā auto

30.jūlijā desmit minūtes pēc pulksten vieniem dienā automašīnas "Honda Civic" vadītājs Jaunajā ostmalā iebraucis vaļējā kanalizācijas akā, sabojājot spēkratu. Pirms hondas pa ielu braukusi kravas automašīna, kas, uzbraucot uz akas vāka, to pacēlusi. Vieglā auto šoferis nav spējis izvairīties no iebraukšanas melnajā caurumā.

Kaujas fani

Valsts policija saņēmusi sūdzību, ka 23.jūlijā ap septiņiem vakarā Liepājas ledushallē hokeja spēles laikā kāds 1966.gadā dzimis vīrietis konflikta dēļ fiziski iespaidojis 1990.gadā dzimušu jaunieti. Policija izmeklē notikušo.

Mājās nogādā piedzērušos meiteni

31.jūlijā pusnaktī K.Ūliha un Jūrmalas ielas krustojumā Valsts policijas darbinieki pamanījuši 1992.gadā dzimušu meiteni, kas nav varējusi patstāvīgi pārvietoties, jo bijusi tādā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Viņa nogādāta mājās.

Iztirgo dīvānu

30.jūlijā ap pulksten diviem dienā O.Kalpaka ielā 103 kāda dzīvokļa saimnieks konstatējis, ka īrnieks nozadzis un pārdevis dīvānu, nodarot saimniekam 90 latu lielu materiālo zaudējumu. Īrnieks tos jau atmaksājis, policija notikušo pārbauda.

Festivāla laikā nozagts maks

Policijai turpina sūdzēties par nebūšanām Pludmales festivāla laikā. Pa pastu saņemts iesniegums, ka 20.jūlijā ap deviņiem vakarā Liepu ielā pie Jūrmalas parka kādam 1987.gadā dzimušam puisim, kas bija atbraucis uz sarīkojumu, nozagts maks, kurā bijušas kredītkartes un mazliet naudas. Cietušais likumsargiem norādījis, ka tagad kāda nepazīstama persona viņam zvanot un piedāvājot atgūt īpašumu pret atlīdzību – par 50 latiem. Policijas darbinieki notikušo pārbauda.

Jurijs nerimstas

30.jūlijā ap pulksten 17 veikalā "Maxima", Klaipēdas ielā 62, aizturēts 1966.gadā dzimušais Jurijs, kurš mēģinājis iznest degvielas piedevu, par to nesamaksājot 9,39 latus. Prece nebojāta palikusi veikalā, bet Jurijam sastādīts protokols par patvarību. Tas pēdējo divu dienu laikā Jurijam jau ir trešais protokols par šādu pārkāpumu. "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka dienu iepriekš viņš dažādos pilsētas veikalos tika aizturēts vairākas reizes.

Atrod mirušos

30.jūlijā mūsu pilsētā atrasti divi miruši cilvēki. Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute informēja, ka dažas minūtes pēc pulksten septiņiem vakarā Krūmu ielā pie Pašvaldības policistiem vērsies vīrietis, norādot uz pieturā sēdošu vīrieti, kuram nepieciešama medicīniskā palīdzība. Konstatēts, ka šis vīrietis miris, to apstiprinājuši arī izsauktie Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes darbinieki. Bet minūti pirms diviem dienā no pludmales Glābšanas stacijas darbinieka saņemta informācija, ka, veicot darba pienākumus (apkārtnes uzkopšanu), mirusi sieviete.