Kurzemes Vārds

23:04 Otrdiena, 29. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Brauc bez tiesībām un iestūrē kokā

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka 3.augustā ap pieciem no rīta Viestura ielā Jānis (dzimis 1981.gadā), vadot automašīnu "Opel Astra" bez autovadītāja apliecības, jo tādu nav ieguvis, nebija pareizi izvēlējies ātrumu, iebraucis grāvī un ietriecies kokā. Braucējs nav cietis.

Mopēdiste tarenē stāvošu auto

3.augustā traumas guvusi neuzmanīga mopēdiste. Dažas minūtes pirms deviņiem no rīta Jūlija (1988.g.) braukusi ar mopēdu "Yamaha" pa L.Paegles ielu, nav novaldījusi braucamo un ietriekusies automašīnā "Opel Vectra Caravan", kas bija novietota stāvēšanai. Cietusi pati braucēja, kurai nav vadītājas apliecības, pēc negadījuma viņa nogādāta Liepājas Reģionālajā slimnīcā un ievietota Traumatoloģijas nodaļā.

Dzērumā izraisa avāriju

3.augustā ap pulksten 17 kārtējo reizi satiksmes negadījumu izraisījis dzērājšoferis. Iereibušais Aldis (1968.g.), vadot automašīnu "Opel Ascona" pa Brīvības ielu, krustojumā ar Esperanto ielu veicot kreisā pagrieziena manevru, nebija pārliecinājies par tā drošību un izraisījis sadursmi ar priekšā stāvošu "VW Golf".

Izveido vilcieniņu

Nedēļas nogalē mūspusē bijis daudz satiksmes negadījumu. Par laimi, cilvēki tajos nav cietuši, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse.

3.augustā īsi pirms septiņiem vakarā automašīnas "Mercedes Benz 200" vadītājs (1979.g.), braucot Liepājā pa Raiņa ielu, nebija pareizi izvēlējies ātrumu un distanci un izraisījis sadursmi ar priekšā braucošu automašīnu "MB A 170", kura trieciena dēļ sadūrusies ar vēl trešo spēkratu – "MB 300".

Tajā pašā vakarā ap pulksten astoņiem "MB V 220" vadītājs (1987.g.), braucot Liepājā pa Kungu ielu, nebija ievērojis drošu distanci, un notikusi sadursme ar priekšā braucošo "Audi 100", ko vadītājs bija apstādinājis pie gājēju pārejas.

4.augustā pulksten 13.40 negadījumu izraisījis automašīnas "Fiat Tempra" vadītājs (1985.g.). Braucot pa Brīvības ielu, pirms krustojuma ar Cukura ielu viņš iebraucis pretējā braukšanas joslā un izraisījis sadursmi ar pretim braucošu "Mazda 626". Fiata vadītājs apgalvoja, ka vidējā joslā, pa kuru viņš braucis, pēkšņi bez brīdinājuma iekārtojies kāds spēkrats no malējās joslas. Lai neietriektos tam aizmugurē, viņš iebraucis pretējā joslā.

Ķīviņš zem tilta

3.augustā ap astoņiem vakarā Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Veco ostmalu, kur bija izcēlies kautiņš. Likumsargi noskaidrojuši, ka zem tilta bija izcēlies konflikts starp diviem 1988.gadā un 1991.gadā dzimušiem jauniešiem. Vecākajam bija nodarīti viegli miesas bojājumi. Policija noskaidro ķīviņa apstākļus un iemeslu.

Stacionē guļošo

4.augustā ap pulksten 11.30 pagaidām nenoskaidrotos apstākļos Liepājā, pie nama Cukura ielā 7, cietusi kāda 1954.gadā dzimusi gājēja, kura gulējusi uz brauktuves. Sieviete nogādāta Liepājas Reģionālajā slimnīcā, kur mediķi viņai konstatējuši galvas traumu. Policijā uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu apstākļus.