Kurzemes Vārds

05:24 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pazudis jaunietis

Liepājas Policijas pārvalde meklē pazudušu puisi. 1990.gadā dzimušais Vitālijs Korobovs šā gada 2.augustā pulksten 8.15 Augustē iekāpis autobusā, kas kursē maršrutā Vaiņode – Liepāja, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Vitālijs bija ģērbies tumšās džinsu auduma biksēs, tumši zilā kreklā, tumši zilā jakā ar kapuci, kājās pelēkas sporta kurpes. Īpašas pazīmes – rētas uz deguna un apakšlūpas. Likumsargi piebilst, ka puisis jau iepriekš bijis bezvēsts prombūtnē. Visus, kam ir informācija par meklējamā iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 3404502, 3404531 vai 3461446 (Priekules iecirknis) vai vērsties personīgi policijā.

Strādnieks zaudē roku

Reģistrēts kārtējais negadījums darbavietā. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka 8.augustā pulksten 9.10 policija saņēmusi informāciju no Liepājas Reģionālās slimnīcas Traumpunkta, ka dziednīcā ievietots 1936.gadā dzimis vīrietis, kurš kokapstrādes uzņēmumā, Brīvības ielā, guvis rokas traumu – kreisās rokas plaukstas amputāciju.

Avāriju Brīvības ielā izraisījis gružu vedējs

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka nopietna avārija 8.augustā pēc pulksten 14 notika Brīvības ielā, kur sadūrās trīs spēkrati un cieta pieci cilvēki – visi ar vienu vieglo automašīnu braukušie.

Policija noskaidrojusi, ka avārijā vainīgs gružu vedēja šoferis. Nākamajā rītā pēc avārijas Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse skaidroja, ka 1968.gadā dzimušais kravas automašīnas "Mercedes Benz" vadītājs braucis virzienā no 14.novembra bulvāra uz Cukura ielu. Pie iebrauktuves degvielas uzpildes stacijā "Latvijas nafta" viņš nebija pareizi izvēlējies ātrumu un distanci, kādēļ notika sadursme ar "Audi 80", kuras 1986.gadā dzimušais vadītājs veica kreisā pagrieziena manevru uz šo DUS. Pēc trieciena "Audi" sadūrās ar tajā pašā virzienā braucošu "VW Golf", ko vadīja 1935.gadā dzimis šoferis. Liepājas Reģionālajā slimnīcā ārstējas "Audi" vadītājs un četri pasažieri – 1981. un 1983. gadā dzimušas sievietes, 1977.gadā dzimis vīrietis un 2005.gadā dzimis puisēns. Policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21.nodaļas – par noziedzīgu nodarījumu pret satiksmes drošību.

Aiztur narkomānus

8.augustā ap pulksten 17.30 Aizputē, Vītolu ielā aiz 10.ēkas, policijas darbinieki aizturējuši trīs 1982., 1987. un 1974. gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem atrasti 2,8 kilogrami magoņu galviņu, magoņu salmi un šļirces. Viņi aizturēti un nogādāti īslaicīgās aizturēšanas vietā. Policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas – par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu vai pārvadāšanu.

Sadursmes neuzmanības dēļ

8.augustā Liepājā notikuši vairāki satiksmes negadījumi neuzmanīgu braucēju vainas dēļ. Pirms pulksten 11 Peldu ielā, mājas pagalmā, automašīnas "Mazda 626" 1961.gadā dzimusī vadītāja nebija pārliecinājusies par manevra drošību un uzbraukusi automašīnai "Opel Vectra", kas bija novietota stāvēšanai. Bet pulksten 16.10 automašīnas "Renault Kango" 1971.gadā dzimis vadītājs, braucot pa Ālandes ielu, krustojumā ar Dārza ielu izraisījis sadursmi ar automašīnu "Mazda 626". Cilvēki nevienā no sadursmēm nav cietuši.

Izraisa avāriju un aizbēg

7.augustā ap pulksten 18 Liepājā kāds pagaidām nenoskaidrots vadītājs, braucot pa Krūmu ielu uz Flotes ielas pusi un izdarot apdzīšanas manevru, aizšķērsojis ceļu automašīnai "VW Golf", kādēļ notikusi sadursme, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Cilvēki negadījumā, par laimi, nav cietuši, policija meklē sadursmes izraisītāju, kas no notikuma vietas aizbraucis.

No dzīvokļa izzog naudu

Valsts policija saņēmusi sūdzību, ka 7.augustā ap pulksten 14 Grobiņā, Alejas ielā, 1924.gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka, iekļūstot viņa dzīvoklī, nozagta nauda. Policija veic izmeklēšanu kriminālprocesa ietvaros, kā arī pārbauda iespējamās iesaistītās personas.

Sabojā "Volvo"

Ar iesniegumu Valsts policijā vērsies automašīnas "Volvo S 80" īpašnieks, kura spēkrats apskādēts. Viņš nelaimi konstatējis 7.augustā Aizputē, Jelgavas ielā, kur mājas pagalmā spēkrats atradies. "Volvo" sabojāts labās puses sāna stikls. Materiālo zaudējumu precizē.

Iereibuši meistari izraisa konfliktu

7.augustā desmit minūtes pēc pulksten 13 Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Siļku ielu, kur mājas kāpņu telpā meistari liekot plastmasas logus, bet paši esot iereibuši un dzerot turpat uz vietas, kā arī nepiedienīgi uzvedoties. Kad ieradušies Pašvaldības policijas darbinieki, meistari jau bija izraisījuši kautiņu ar vīrieti, kas zvanījis policijai. Visi iesaistītie nogādāti Valsts policijā apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Slēdz točku Egļu ielā

8.augustā pulksten 10.20 Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki, pārbaudot saņemto informāciju par nelegālā alkohola tirdzniecību Egļu ielā 18, konstatējuši, ka dzīvokļa īrniece – 1946.gadā dzimusī Marija Z. mājokļa virtuvē uzglabā divas piecu litru tilpuma polimēra materiāla tilpnes ar 10 litriem nelegālā alkohola. Nelegālā grādīgā dzira konfiscēta, bet pret pagrīdes biznesa turētāju uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola uzglabāšanu, informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.