Kurzemes Vārds

13:48 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Brīvbrīdis

Slavenības plus jaunie talanti

Šodien koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" pulksten 18 sāksies festivāls "Rock n Roll visām paaudzēm”, kurā līdzās pazīstamiem un populāriem Latvijas mūziķiem uzstāsies arī Liepājas jaunā muzikālā paaudze.

Festivālu atklās tie Liepājas bērni un jaunieši, kuri jūnija sākumā klubā "Pablo" sarīkotajā atlases konkursā tika izraudzīti līdzdalībai festivālā. Viņu starpā būs Igetas Gaiķes un Dzintras Orbas audzēkņi, kuri sevi apliecinājuši ne tikai Liepājā un Latvijā, bet arī starptautiskajos konkursos. Koncertā piedalīsies arī mazāk pazīstamu pedagogu audzēkņi. Jaunākajai festivāla solistei Katrīnai Kabiņeckai ir tikai 8 gadi un viņa festivālā dziedās I.Lingas dziesmu "Nāc dejot" kopā ar grupu "Cacao". Vēl ar minēto mūziķu apvienību uzstāsies Sintija Briķe (13 gadi), Džeina Stepiņa (11) un Miks Vītols-Vītoliņš (13). Ar grupu "Credo" sadziedāsies Laura Teivāne (16), Līga Miteniece (13), Andris Ošenieks (11) un bērnu un jauniešu popgrupa "Tev un man". Savukārt Sabīne Grase (10), Elīna Bojarkina (11), Emīls Balceris (15), Sabīne Oskirko (16) un Arturs Zvirbulis (18) savu muzikālo priekšnesumu izpildīs kopā ar Ainaru Virgu un "Ivo Fomins Band". Pilnīgi jauns atklājums klausītājiem būs grupa - Oskars Zikmanis, Kristaps Liepa, Guntis Freimanis, Kristaps Šēnbergs un Miks Saulītis - ar savu Fēliksa Ķiģeļa dziesmas "Vējā" interpretējumu.

Festivāla otrajā daļā, kas sāksies pulksten 20, redzēsim grupas "Cacao", "Credo", "Līvi", "Ivo Fomins Band" un "Gain Fast". Uz dejām aicinās un sarīkojumu noslēgs Pits Andersons ar grupu "American Dream".

Uz festivālu "Rock n Roll visām paaudzēm” jauniešu koncertu var iegādāties sēdvietu biļetes, taču vietas nebūs numurētas, un sēdvietu skaits ir ierobežots. Tāpēc festivāla organizētāji aicina visus potenciālos apmeklētājus uz koncertu ierasties laikus.

House mūzika visas nakts garumā

Rītvakar klubā "Pablo" uzstāsies dīdžeju apvienība "Spinhouse.net" ar šās vasaras sarīkojumu "Summer Jam Sessions Vol. 2", kas ir veiksmīgs apvienības pasākumu sērijas turpinājums - šoreiz no Valmieras uz Liepāju. Tā laikā būs iespēja dzirdēt jaunākos ierakstus no electro, minimal, soulful, funky un vocal club, kas skanēs gan kompaktdisku, gan vinila plašu formātos.

Pasākumā "Summer Jam Sessions Vol. 2" piedalīsies arī dīdžeja Paula, kas nesen veiksmīgi atgriezusies no Francijas Nicas pilsētas, kur apguvusi papildu iemaņas un no kurienes atvedusi arī populārākos house mūzikas ierakstus. Sarīkojumu iesildīs daudzsološais jaunais dīdžejs Jack Frodo. Kā ierasts, headlinera statusā būs dīdžeji Krist Winter, Tru un John Tenson.

Apvienība "Spinhouse.net" nodibināta tikai šā gada sākumā, bet jau veiksmīgi sevi pieteikusi vairākos Rīgas klubos un Valmierā. Grupas atklāšanas pasākums februārī, kā arī "Summer Jam Sessions" sērijas pirmais sarīkojums maijā Valmieras "Multiklubā" bija plaši apmeklēts. "Spinhouse.net" ir četru dīdžeju apvienība - Tru, Krist Winter, Paulas un John Tenson. Kā vēsta nosaukums, šī apvienība spēlē dažādu house stila mūziku (deep, soulful, electro, funky, progressive).

Diskotēkā būs videoprojekcijas, tiks izmantotas lāzeru tehnoloģijas deju zāles izgaismošanā.