Kurzemes Vārds

13:29 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Īpašnieks nerunā par mājas sakārtošanu

Viktors Ulberts

Ir sākti renovācijas darbi ēkā Rožu ielā 13, kas atrodas tieši pretī Liepājas domes ēkai. Diemžēl ziņas par remontdarbu procesu ir ļoti skopas, jo mājas īpašnieks Verners Pīlēns nevēlas par to runāt.

Ēkām pretī Liepājas domes nekad nav bijis labs izkats. Savulaik vienā no tām izcēlās ugunsgrēks. Ļaunas mēles melš, ka piesvilināts speciāli, jo tā radusies lieliska iespēja pašvaldības darbiniekiem ierīkot ērtu autostāvvietu. Oficiāli gan neviens šādas aizdomas nepauž un arī nav mēģinājis pierādīt.

Savukārt nami, kas atrodas no domes ēkas uz tramvaja sliežu pusi, ar savu izskatu baidījuši ne tikai liepājniekus, bet noteikti arī pilsētas viesus, kuri apmeklēja pašvaldību. Tagad vismaz šķiet, ka vienai no tām - Rožu ielā 13 - paredzēts šo veidolu mainīt.

Oficiālā informācija rāda, ka ēkā nomainīs jumtu un remontēs fasādi. Par būvētāju uzrādīts Verners Pīlēns, būvuzņēmējs - SIA "Liepājas Celtniecības kompānija", savukārt būvuzraugs - Vents Vīksna. Viņš "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka ar viņu runāts tikai par jumta nomaiņu, ko veiks samērā drīz, lai gan būvdarbu termiņš ir nākamā gada 20. janvāris. Par pārējo lai taujājot saimniekam.

"Tas ir privātīpašums, un tam nav nekādas saistības ar pilsētu. Tādu māju pilsētā ir navalom, un īpašnieks neko negrib stāstīt," izbrīnīts bija un kategoriski atbildēja V.Pīlēns, kad viņu lūdza pastāstīt par savām iecerēm saistībā ar šo ēku. Un tomēr pilsētā arī ir navalom privātīpašnieku, kuri ar laikraksta starpniecību liepājniekiem labprāt ir pastāstījuši par plāniem savos esošajos vai jaunbūvējamos namos, jo acīmredzot uzskatīja, ka tam tomēr ir zināma saistība ar pilsētu.