Kurzemes Vārds

13:03 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Mopēdists izraisa avāriju

15.augustā ap pulksten 17.30 mopēdists izraisījis satiksmes negadījumu Kūrmājas prospekta un Toma ielas krustojumā. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka pusaudzis ar mopēdu "Yamaxa Aerox", braucot pa Kūrmājas prospektu K.Ūliha ielas virzienā, veicis apdzīšanas manevru. Nepārliecinājies par tā drošību, zēns uzbraucis automašīnai "Opel Vivaro", kuras vadītājs veicis kreisā pagrieziena manevru uz Toma ielu. Negadījumā cietis gan pats mopēda vadītājs, gan viņa pasažieris - arī 1991.gadā dzimis zēns. Abi pēc sadursmes ar dažādām traumām nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Dzērumā iestūrē žogā

15.augustā ap pulksten 15.30 Turaidas ielā Pašvaldības policijas darbinieki pamanījuši vīrieti, kurš ar automašīnu bija iebraucis žogā. Likumsargiem, sarunājoties ar avarējušā spēkrata vadītāju, radušās aizdomas, ka vīrietis ir lietojis alkoholiskos dzērienus, informēja Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policijas ekipāža. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse apstiprināja, ka 1948.gadā dzimušais Vjačeslavs pie stūres bija sēdies pamatīgā skurbulī - alkometrs viņa izelpā uzrādījis 2,77 promiles.

Strādnieku dēļ sabojā auto

15.augustā ap pulksten 13 reģistrēts kārtējais gadījums, kad ceļa seguma dēļ sabojāts auto. Automašīnas "BMW 524" vadītāja braukusi pa Ložmetējnieku ielu, kur pie 4.nama notiek remontdarbi. Strādnieki nebija uzstādījuši ceļa zīmes atbilstoši satiksmes noteikumu prasībām. Tāpēc automašīna iekļuvusi strādnieku izraktajā bedrē un tai sabojāts ritenis.

Kā vējš skrien, kā miets atduras

15.augustā kārtējo reizi neatbilstoša ātruma izvēle beigusies bēdīgi. Ap pusseptiņiem vakarā "BMW 316" šoferis, braucot Nīcas pagastā pa Liepājas - Klaipēdas autoceļu, nebija pareizi izvēlējies ātrumu, nobraucis no ceļa un ietriecies kokā. Par laimi, cilvēki nav cietuši.

Pa atvērtu logu apzog bērnudārzu

15.augustā ap deviņiem no rīta Dzintara ielā konstatēts, ka bērnudārzā "Dzintariņš", pa neaizvērtu logu iekļūstot telpā, nezināmi ļaundari nozaguši dažādus elektroinstrumentus. Nodarīts vairāk nekā 500 latu liels materiāls zaudējums. Policijā uzsākts kriminālprocess.

Uzbrūk darbiniekiem

16.augustā ap pulksten 3.30 Sociālajā dzīvojamā mājā, Flotes ielā 14, kāds 3.stāva iemītnieks - 1958.gadā dzimušais Ivars skaļi trokšņojis un bijis agresīvs. Turklāt nav respektējis apsardzes darbinieku prasības pārtraukt nekārtības - tā vietā, lai rimtos, vīrietis iesitis pa vēderu mājas dežurantei.

Saglābj kokzāģētavā cietušās roku

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka 14.augustā ap pulksten 18 Liepājas Reģionālajā slimnīcā tika nogādāta 41 gadu veca sieviete, kura darbā Dunikas pagastā, SIA "GK koks" kokzāģētavā, bija zaudējusi trīs pirkstus. Sieviete tās pašas dienas vakarā pārvesta uz Mikroķirurģijas centru Rīgā. Ārsti veikuši operāciju. Piecas stundas ilgušās operācijas laikā izdevies piešūt no trīs pirkstu bloka pirmo un otro pirkstu, taču trešais pirksts vairs neesot bijis rekonstruējams, skaidro mediķi. Ārsti operācijas laikā plaukstu izveidojuši tā, lai tā būtu darbotiesspējīga un nebūtu ievērojamu defektu. Sieviete traumu guvusi gaterī, strādājot ar zāģiem, un, iespējams, ka trauma gūta tādēļ, ka sieviete bijusi iereibusi. Viņai konstatētas gandrīz 1,5 promiles alkohola. Pašlaik sievietes vispārējais stāvoklis esot samērā labs. Mediķi prognozē, ka slimnīcā viņa varētu uzturēties aptuveni nedēļu, lai ārsti pārliecinātos, ka stabilizējas atjaunotā asinsrite. Pēc tam būšot rehabilitācijas posms, kas varot ilgt pat vairākus gadus.

Skurbulī aizdedzina mājokli

Trešdien kādā dzīvoklī mūsu pilsētā izcēlies ugunsgrēks, kurā cietusi sieviete. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka glābēji saņēmuši izsaukumu uz Mežu ielu 53, kur kādā deviņstāvu mājas piektā stāva dzīvoklī dedzis drēbju skapis. Ugunsnelaimē cietusi dzīvokļa iemītniece - viņa guvusi rokas apdegumus, cenšoties saviem spēkiem nodzēst liesmas, skaidroja R.Seļezņeva. Ugunsnelaimes izcelšanās iemeslu noskaidro Valsts policija. Liepājas Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka degšanu, iespējams, izraisījis vīrietis, kurš dzīvoklī atradies iereibis.

Kunga prātā vicina cirvi

16.augustā ap pusdiviem naktī Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz K.Ukstiņa ielu, kur iedzīvotājiem tiekot traucēts nakts miers. Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute informēja, ka notikuma vietā aizturēts 1941.gadā dzimis stipri iereibis vīrietis, kurš staigājis pa kāpņu telpu ar cirvi rokās. Vīrietis aizturēts un nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Parkā dabū ar pudeli pa galvu

15.augustā desmit minūtes pirms desmitiem vakarā Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Raiņa parku. Notikuma vietā likumsargus sagaidījis vīrietis, kurš paskaidrojis, ka viņam kāds iesitis ar pudeli pa galvu. Kopā ar cietušo apsekojot tuvāko apkārtni, iespējamais vainīgais atrasts un aizturēts. Abi vīrieši nogādāti Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai.

Palīdz aizmāršīgam auto īpašniekam

14.augustā no rīta Pašvaldības policijas dežūrdaļā kāda sieviete stāstījusi, ka automašīnas "BMW" durvīs atrodoties atslēgas, bet saimnieka tuvumā neesot. Pie spēkrata loga atstāta zīmīte, ka automašīnas īpašnieks atslēgas var saņemt policijas dežūrdaļā. Nākamajā dienā spēkrata īpašnieks ieradies policijā un veiksmīgi saņēmis savas mašīnas durvīs atstātās atslēgas.