Kurzemes Vārds

15:06 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā augustā

1927.gadā

"Olimpijas" futbolisti viesojas Lietuvas galvaspilsētā Kauņā un ar 2:1 uzvar "Kovas", bet ar 2:4 zaudē "Makkabi" komandai.

1937.gadā

Kaut arī lietus līst aumaļām, Karostā un Pilsētas stadionā notiek plašas sacensības jāšanas sportā. Uzvarētāji saņem piecas naudas balvas - no 95 līdz 225 latiem.

Pasaules studentu meistarsacīkstēs futbolā Parīzē Latvija iegūst 3.vietu. Viens no komandas balstiem ir Liepājā izaugušais Edgars Rūja.

1947.gadā

Liepājā notiek divas spēles Latvijas futbola kausa izcīņas astotdaļfinālā. "Daugava" uzvar Rīgas "Spartaku" ar 8:0 (Heiblihs gūst 4 vārtus), bet nesen izveidotā "Dinamo" komanda ļoti sasprindzinātā cīņā zaudē vienam no Latvijas futbola līderiem Rīgas "Dinamo" ar 2:3. Vēl 5 minūtes pirms spēles beigām rezultāts ir 2:1 liepājnieku labā, taču tad viesi rezultātu izlīdzina, bet pagarinājumā ar 11 m soda sitienu gūst uzvaras vārtus.

Liepājas meistarsacīkstēs motobraukšanā 50 km distancē piedalās 23 dalībnieki. Atsevišķās motociklu klasēs uzvar Brizga, Trankalis, Rasa un Jonass, kas sasniedz absolūti labāko rezultātu - 43 min. 12,3 sek.

1957.gadā

Lietus izmiekšķētā trasē notiek pilsētas mēroga sacensības motokrosā. Tajās uzvar B.Ozoliņa, A.Pūstnieks un A.Sērmoliņš.

Beidzas Liepājas meistarsacīkstes volejbolā. Vīriešu komandām pārliecinoši uzvar "Tosmare", kas faktiski ir pilsētas izlase, bet sievietēm pirmo reizi par čempionēm kļūst Flotes virsnieku nama pārstāves. Prese secina, ka volejbola līmenis pilsētā ir zems, neparādās jauni talanti.

1967.gads

PSRS B klases futbola meistarsacīkšu 2.riņki sekmīgi sāk "Zvejnieka" komanda. Liepājnieki 6 spēlēs izcīna tikpat punktu, cik 1.riņķī visās 17 spēlēs kopā, un tomēr tabulā netiek ārā no pēdējās vietas.