Kurzemes Vārds

02:22 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Kanālā atrod mirušu vīrieti

19.augustā ap pusdesmitiem no rīta Liepājā, Sporta ielas galā, kanālā aptuveni 3 metrus no krasta atrasts noslīcis vīrietis. Līķis pagaidām nav identificēts, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Ārēji redzamas vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Mirušais nogādāts uz Tiesu medicīnas ekspertīzi.

Apzog viesnīcas klientu

Valsts policija saņēmusi sūdzību, ka svētdien ap pulksten 3 viesnīcā "Fontain Hotel", Jūras ielā, kāds viesis konstatējis, ka no istabiņas pazudusi viņa mugursoma, kurā bijusi automašīnas reģistrācijas apliecība, kredītkarte un nauda. Materiālais zaudējums tiek precizēts. Zaglis, iespējams, ielīdis pa vaļā atstātu logu.

Dzērumā izraisa avārijas

19.augustā mūspusē reģistrēti divi satiksmes negadījumi, ko izraisījuši dzērājšoferi.

Ap pulksten 12.30 Kalvenes pagastā pa Kalvenes - Dinsdurbes ceļu automašīnu "Audi A6" vadījis 1980.gadā dzimušais Sandis. Pie ceļa virziena maiņas pa kreisi viņš iebraucis pretējā joslā un tur izraisījis sadursmi ar pretim braucošu automašīnu "VW Golf". Negadījumā cietuši divi automašīnu pasažieri - sieviete un vīrietis, kuriem sniegta medicīniskā palīdzība negadījuma vietā. Turklāt pēc avārijas konstatēts, ka Sandis auto stūrējis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un 2,04 promiļu reibumā.

Bet vakarā avārija notikusi Liepājā. 1968.gadā dzimušais Fjodors, vadot automašīnu "Ford Escort" pa Ganību ielu un veicot tajā pašā virzienā braucošas mašīnas "BMW 316" apdzīšanu pa labo pusi, izraisījis sadursmi un neapstājoties aizbraucis. "BMW" vadītāja nav ļāvusi vainīgajam aizmukt. Pēc aizturēšanas izrādījies, ka Fjodors auto stūrējis 2,90 promiļu reibumā.

Pazudis pusaudzis

Policija meklē bez vēsts pazudušo Ivo Konopacki (dzimis 1993.gadā). Puisis šā gada 9.augustā izgājis no savas dzīvesvietas Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 27, un joprojām nav atgriezies. Pusaudža pazīmes: augums 150 cm, normālas miesasbūves, mati īsi, gaiši, zilas acis. Bija ģērbies zilā sporta jakā, melnās džinsa biksēs, baltos sporta apavos. Visus, kam ir informācija par meklētā zēna atrašanās vietu, lūdz zvanīt Liepājas Policijas pārvaldei pa tālruni 3404602, 3404531 vai 3404533 vai vērsties personīgi policijā.

No mājām izmet sievieti ar bērnu

19.augustā ap pustrijiem naktī Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Cieceres ielu, kur no dzīvokļa esot izdzīta māte ar bērnu. Policistus sagaidījusi sieviete un paskaidrojusi, ka vīrs dzērumā viņu ar bērnu izdzinis gaitenī un piekāvis, kā arī izmetis viņai piederošās mantas. Cietusī kopā ar vīru nogādāta Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai, bet pēc tam vīrietis nogādāts Pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai.

Dzēruma murgus atvaira ar cirvi

18.augustā pēc pulksten 23 Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši palīgā saucienu no Baseina ielas, kur pa sētu staigājot vīrietis ar cirvi rokā, turklāt viņš dauzoties gar šķūnīšu durvīm. Notikuma vietā aizturēts 1949.gadā dzimušais Andrejs, kurš bija tik stipri iereibis, ka viņam jau rēgojās murgi. Arī policistiem Andrejs mēģinājis iestāstīt, ka viņam uzbrūkot citi cilvēki, tāpēc viņš aizstāvoties ar cirvjiem. Vīrietis nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, kas viņu stacionējuši.