Kurzemes Vārds

07:08 Ceturtdiena, 16. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atrasts mirušais

Dzīvoklī Liepājā, Vidusceļa ielā, atrasts miris 1951.gadā dzimis īrnieks bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Mirstīgās atliekas nogādātas Tiesu medicīnas ekspertīzei, lai noskaidrotu nāves cēloni.

Apzog zoodārza filiāli

Garnadži pabijuši Liepājas rajona Kalvenes pagastā esošajā Rīgas Zooloģiskā dārza filiālē "Cīrulīši". Tur uzlauztas informācijas telpas durvis un no ziedojumu kastes paņemta saziedotā nauda dažādās valūtās, kā arī no skapja pazudis naudasmaks ar naudu. Kopējo materiālo zaudējumu precizē. Uzsākta izmeklēšana kriminālprocesa ietvaros.

Darbojas garnadži

Policija saņēmusi izsaukumu uz Pļavu ielu. Tur kādā uzņēmumā no neaizslēgta darba vietas skapīša nozagta ādas somiņa, kurā bija tā īpašnieka naudasmaks, autovadītāja apliecība, pilsoņa pase, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība, apdrošināšanas polise, laulības gredzens, atslēgas un auto pults. Kopējos materiālos zaudējumus precizē.

No garnadžiem cietusi arī kāda māja Siļķu ielā. Mājas iemītniece pamanījusi, ka no trešā stāva gaiteņa pazuduši divi puķu podu metāla paliktņi. Zaudējums aprēķināts 50 latu vērtībā.

Uzbrauc celmam

Liepājas rajona Grobiņas pagastā Grobiņas – Bārtas autoceļa 7.kilometrā kāds automašīnas "Audi A4" vadītājs, veicot kreiso pagriezienu uz Puriņu mājām, nebija izvēlējies drošu braukšanas ātrumu, nobraucis no brauktuves un uzbraucis celmam. Vadītājs ticis cauri bez savainojumiem.

Neievērojot distanci, traumē pasažieri

Maršruta mikroautobusa "MB–208" vadītājs, braucot Liepājā pa Lielo ielu, nebija izvēlējies piemērotu ātrumu un distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Tam apstājoties pirms gājēju pārejas, mikroautobusa vadītājs, cenšoties izvairīties no sadursmes, strauji bremzējis. Kāda pasažiere nav spējusi noturēties sēdeklī un ar galvu ietriekusies priekšējā stiklā. Transportlīdzeklis nav aprīkots ar drošības jostām. Sieviete nogādāta Reģionālajā slimnīcā.

Neievēro manevra drošību

Par laimi, bez cietušajiem beigusies sadursme Liepājā, Grāvju ielā. Automašīnas "MAN" ar piekabi vadītājs krustojumā ar Ūdens ielu, veicot labo pagriezienu, nebija pārliecinājies par drošību un ar piekabi uzbraucis stāvošai automašīnai "Honda CRV". Bet Grobiņā pusaudzis, kurš pa Lielo ielu braucis ar mopēdu "Yamaxa", nebija ievērojis drošu intervālu un sadūries ar stāvošu automašīnu "Dodge Neon".

Braukā pa pludmali

Veicot reidu Liepājas pludmalē, pašvaldības policisti Pērkones ielas galā aizturējuši Ruslanu, kurš ar savu automašīnu "BMW" braukājis pa pludmales zonu. Vīrietim par pārkāpumu sastādīts protokols.