Kurzemes Vārds

10:20 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā augustā

1927.gadā
Arvien regulārāk notiek nodarbības vieglatlētikā, kuras vada Voldemārs Hermanis. Treneris apguvis citu valstu sportistu treniņu metodiku un cenšas to lietot arī Liepājā.

1937.gadā
Arī Liepājas riteņbraucēji piedalās vērienīgajā Vienības braucienā, kas notiek Latvijas ceļos. No mūsējiem labākais ir Alfrēds Matisons.

1947.gadā
Sliktos laika apstākļos un uz slikta seguma skrejceļa un sektoriem notiek Liepājas meistarsacīkstes vieglatlētikā, tāpēc arī rezultāti ir slikti. Nestartējot pilsētas vieglatlētikas līderei Lavīzei Pūcei-Aldzerei, visvairāk čempionu nosaukumu iegūst Blumbergs - trīs.

1957.gadā
Trīsstūrī pie Centrālkapiem notiek ātrumsacīkstes motobraukšanā. Tajās piedalās arī rīdzinieki. No liepājniekiem labākos rezultātus sasniedz A.Ādamsons (2.vieta) un Ž.Jonass (3.vieta).

Latvijas futbola meistarsacīkšu finālspēlē "Sarkanais metalurgs" ar 2:3 zaudē Rīgas "Dinamo" komandai. Vēl 4 minūtes pirms spēles beigām rezultāts ir 2:1 liepājnieku labā, taču rīdzinieki rezultātu izlīdzina un pagarinājumā gūst arī trešos vārtus.

1967.gadā
Četras dienas Liepājas ezerā notiek pilsētas meistarsacīkstes burāšanā. Tajās 1.vietas izcīna V.Sils, E.Smiltnieks, Z.Zombergs un A.Jēkabsons. Diemžēl dalībnieku maz, un burātājs U.Grīnvalds presē brīdina, ka šis sporta veids Liepājā sāk nīkuļot, un iesaka sacensības rīkot tā, lai tās vērotu pēc iespējas vairāk skatītāju.