Kurzemes Vārds

23:22 Pirmdiena, 9. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Alejas ielā top "Alejas dārzs"

Sarmīte Pelmane

Pašlaik Alejas ielā pilnā sparā top jaunbūve – četru stāvu daudzdzīvokļu māja ar romantisku nosaukumu "Alejas dārzs".

Ēku projektējusi SIA "LVCT", tās būvuzņēmēja ir SIA "Akva Celtnieks". Projektu attīsta tā pati kompānija, kas būvē individuālo māju ciematiņu "Vaiņodes dārzs".

Projekta īstenotāji padomājuši par bagātīgu piedāvājumu, te iecerēta pazemes autostāvvieta 19 automašīnām, video novērošana autostāvvietā un pie ēkas durvīm iemītnieku drošībai, būs arī slēgts pagalms ar bērnu laukumu. Mājā paredzēta pilna iekšējā apdare, tajā ietverot arī virtuves aprīkojumu ar iebūvētu tehniku.

Pati ēka varēs lepoties ar fasādes granīta apdari. Būvētāji sola, ka būs pieejami dzīvokļi ar balkoniem, mansarda terase, kā arī mansarda stāvā iespēja iebūvēt kamīnu.

Tā kā "Alejas dārzs" atrodas ļoti izdevīgā vietā, tikai dažu minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra, kā arī no pludmales, turklāt namā paredzētas dažādas ekstras, tad dzīvokļu cenas nebūs lētas – 2100 latu par kvadrātmetru. Automašīnas stāvvietas cena – 10000 latu. Protams, pretendentiem ir iespēja iegādāties ekskluzīvo dzīvokli uz kredīta.

"Alejas dārza" būvniecība tika uzsākta pagājušā gada rudenī, būvniecības beigu termiņš plānots šā gada nogalē.