Kurzemes Vārds

04:40 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

No veikala nozog transformatorus

No garnadžiem cietis veikals "K-Rauta", kas atrodas Liepājā, Brīvības ielā. Tur konstatēts, ka gaismas ķermeņu nodaļā nozagti pieci transformatori. Materiālais zaudējums aprēķināts128 latu apjomā.

Posta pansionātu un tā apkārtni

Vandaļi darbojušies Kazdangas pagastā esošā pansionāta "Rokaiži" jaunajā korpusā un tā apkārtnē. Izsists pakešu loga stikls un pie ēkas esošajām trim laternām sabojāti stikla kupoli. Materiālo zaudējumu aprēķina.

Bet Aizputē, Tebras upē, vandaļi izdemolējuši un sabojājuši starpnozaru mākslas grupai "Serde" piederošu plostu, nodarot materiālu zaudējumu 200 latu apmērā.

Satiksmes negadījumā cieš līdzbraucēji

Satiksmes negadījums ar diviem cietušajiem noticis Embūtes pagastā. Tur pa vietējas nozīmes ceļu, kas ved no Dinsdurbes uz Grobiņas - Embūtes - Ezeres autoceļu, automašīnas "MB 208" vadītājs nebija pareizi izvēlējies ātrumu un iebraucis grāvī. Negadījumā vieglus miesas bojājumus guvuši 1968.gadā un 1964.gadā dzimuši vīrieši, kas atradās automašīnā.

Traumē motociklistu

Nepārliecinoties par manevra drošību, satiksmes negadījumu Liepājā izraisījis automašīnas "Mithubishi Space Gear" vadītājs. Izbraucot atpakaļgaitā no iebrauktuves Rojas ielā 7 un uzsākot kustību, viņš nebija pārliecinājies par drošību un uzbraucis aiz viņa braucošam motociklam. Motociklists nobraucis no brauktuves, ietriecies stabā un guvis miesas bojājumus. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Pusaudži baida citus ar nazi

Reaģējot uz saņemto informāciju, ka pie bērnu laukuma divi jaunieši mētājoties ar nazi, ceturtdien ap pulksten 19.40 pašvaldības policisti devušies uz Jūrmalas parku. Notikuma vietā viņi aizturējuši divus pusaudžus ar nazi. Tā kā abi zēni nebija pilngadīgi, operatīvās grupas darbinieki viņus nodevuši Nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekiem. 1993.gadā dzimušajam zēnam sastādīts protokols par nepiedienīgu uzvedību sabiedriskā vietā. Bet 1998.gadā dzimušais zēns nogādāts dzīvesvietā un nodots tēvam. Arī tēvam sastādīts protokols, jo zēns vēl nebija sasniedzis vecumu, kad iestājas administratīvā atbildība.

Atrod ļergu un tā ražošanas iekārtu

Lietvedība par nelegālā alkohola uzglabāšanu uzsākta 1939.gadā dzimušajai Jeļenai K. no Dzintara ielas 86-22. Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki šonedēļ konstatējuši, ka sieviete dzīvoklī uzglabā septiņus litrus nelegālā alkohola. Veicot mājokļa apskati, policijas darbinieki konstatējuši, ka istabā aiz galda atrodas arī nelegālā alkohola tvaicēšanas aparāts. Gan iekārta, gan arī atrastais alkohols atsavināti.

Policija lūdz palīdzēt

Liepājas Policijas pārvalde lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai identificētu nezināma vīrieša līķi, kas tika atrasts 29.jūlijā Liepājā, Rīgas ielas 60.nama pagalmā. Vīrieša pazīmes: ap 45-50 gadus vecs, vidējas miesas būves, 172 centimetrus garš, brūna acu krāsa, mati īsi rudi, bārda rudi sirma. Bija ģērbies brūnā, plānā pusgarā neilona virsjakā, zilā neilona jakā, zaļi strīpainā kreklā, tumšās auduma biksēs, gaišos sporta apavos, gaišās zeķēs, brūnā žaketē. Īpašas pazīmes: uz labās rokas delnas augšpuses tetovējums ar uzrakstu "TAŅA" (slāvu burtiem) un kaijas veidols, uz kreisās rokas delnas virspuses tetovējums ar uzrakstu "GENA" (slāvu burtiem). Ja kādam zināma kāda informācija par minēto vīrieti, lūgums griezties tuvākajā policijas iecirknī vai zvanīt pa tālruni 3404531, 3404533, 3404502 vai 3404602.