Kurzemes Vārds

03:21 Pirmdiena, 26. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Dzērumā pakļūst zem auto

5.septembrī mūsu pilsētā noticis negadījums, kurā smagi cietusi pati tā izraisītāja – iereibusi sieviete. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka tas gadījies ap pulksten 18.30. Kravas automašīnas "MAN 32" vadītājs braucis pa 1905.gada ielu. Krustojumā ar Brīvības ielu, veicot labā pagrieziena manevru, auto uzbraucis 1954.gadā dzimušai gājējai, kura neparedzētā vietā pēkšņi izgājusi uz ielas no aizsega, nepārliecinājusies par savu drošību. Cietusī nogādāta slimnīcā. Tāda ir oficiālā versija.

Aculiecinieki stāsta, ka cietusī nepārprotami bijusi vainīga notikušajā, turklāt piedzērusies. Sieviete kopā ar grupu cilvēku atradusies netālu no krustojuma. Cietušo pirms avārijas balstījis kāds vīrietis, taču tad viņa iztenterējusi uz brauktuves tieši mašīnai priekšā. Šoferim izvairīties no nelaimes neesot bijis iespējams.

Nokrīt no jumta

5.septembrī ap pulksten 11 Liepājas Reģionālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā ievietots 1975.gadā dzimis vīrietis. Mediķi viņam konstatējuši galvaskausa lūzumu, abu delnu lūzumus, kā arī ķermeņa sasitumus. Policija noskaidrojusi, ka traumas gūtas, veicot mājas remontdarbus Liepājā, Ābeļu ielā. Vīrietis nokritis no divstāvu mājas jumta.

Apzog civilsievas mājokli

Valsts policijā ar sūdzību vērsusies kāda liepājniece, kura 5.septembrī ap vieniem dienā konstatējusi, ka no viņas dzīvokļa Peldu ielā, atslēdzot durvis, nozagts mūzikas centrs, DVD atskaņotājs, satelīta uztvērējs, elektriskā plīts un nauda. Par zādzību cietusī aizdomās tur savu 1979.gadā dzimušo bijušo civilvīru. Likumsargi vīrieti jau aizturējuši. Uzsākts kriminālprocess par zādzību, notiek izmeklēšana.

Pazūd zīmogs un biļetes

5.septembrī no rīta koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" jauna sieviete konstatējusi, ka nozagts SIA "R&B" zīmogs un biļetes, kuras viņa bija atstājusi bez uzraudzības. Radīts ievērojams materiāls zaudējums – gandrīz 491 lata apmērā.

Viltvārde bojā reputāciju

Vēl 23.augustā divas jaunkundzes – 1992.gadā dzimusī Nellija un 1993.gadā dzimusī Arta – no veikala "Maxima", Klaipēdas ielā, nesamaksājušas centušās iznest dažādas preces. Policijā, veicot pārbaudi, konstatēts, ka viena ir viltvārde – proti, Nellijas vārdu izmantojusi 1993.gadā dzimusī Agnese Č. Tādējādi pusaudze nolēmusi atriebties Nellijai, kurai ar zādzības mēģinājumu no veikala nav nekāda sakara.

Žvingulī ar šaujamo pie sāna

6.septembrī īsi pirms diviem naktī Valsts policijas darbinieki Lielās un Graudu ielas krustojumā aizturējuši 21 gadu veco Kasparu, kurš uz ielas atradies tādā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Turklāt tas noticis atkārtoti gada laikā. Pie jaunā vīrieša atradies gāzes ierocis. Tādējādi pārkāpti ieroču nēsāšanas noteikumi. Šaujamais atsavināts.

Garāžā glabā vella dziru

5.septembrī ap pulksten trijiem dienā Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki garāžu kooperatīvā "Vilnis – Liepāja", Siļķu ielā 1, kādā no garāžām konstatējuši, ka 1942.gadā dzimušais Stepans uzglabā 2,5 litrus nelegālā alkohola. Šī dzira konfiscēta, bet pret vīrieti uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola uzglabāšanu, informēja Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.

Palīdz iekļūt pie bērna

Ugunsdzēsēju palīdzība 5.septembra pēcpusdienā bijusi nepieciešama Aizputē. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes komandiera vietnieks Dainis Krīgens Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka neilgi pēc pulksten 15 glābēji saņēmuši izsaukumu uz Padures ielu, kur kādam trešā stāva dzīvoklim bija sabojājusies slēdzene, kādēļ mājinieki netika iekšā, bet mājoklī atradies mazs bērns. Ugunsdzēsēji dzīvoklī iekļuvuši caur balkonu un durvis atvēruši.

Atrasts pazudušais peldētājs

Vakar pēcpusdienā Karostas pludmalē, pie fortiem aiz Ziemeļu mola, tika atrasts noslīcis cilvēks. Ugunsdzēsēji, izsaukti uz notikuma vietu, ilgāku laiku nopūlējās, lai noslīkušo dabūtu krastā, jo viļņi mirstīgās atliekas bija ieskalojuši starp akmens bluķiem. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse apstiprināja, ka noslīkušais ir 1978.gadā dzimušais vīrietis, kurš 28.augusta vakarā pazuda Karostas pludmalē. Vīrietis bija devies peldēties jūrā un neatgriezās. Viņu atpazinis tēvs.