Kurzemes Vārds

01:34 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Re, kā gadījās

Tiek pie 38 krustbērniem

Septembra sākumā Nīderlandē mūsu Jūras spēki pārņēma kuģi "Viesturs", un par tā krustmāti tika iecelta Jūras spēku štāba preses un informācijas virsniece Iveta Kraule. Kaut arī Iveta cieši saistīta ar Jūras spēkiem jau ilgus gadus, tas viņai ir pirmais peldošais krustbērns. "Viesturs" Latvijā ierodas šdien. Ivetas gan nav uz tā klāja. "Es kā gaisīga būtne atlidoju pa gaisu jau 5.septembrī, pēc ceremonijas," atzīst Iveta, kura pa šo laiku, kamēr viņas krustbērns kuģo mājup, nopietni sagatavojusies tā sagaidīšanai. "Jūtos super, jo ar vienu piegājienu tiku pie 38 krustbērniem!"

Vai tiešām noskuvis matus?

Savus draugus un paziņas pārsteidzis televīzijas "Dzintare" operators Elvis Grodums. Viņa zīmols jau ilgus gadus bija gari mati un apaļas brilles, taču tagad puse Liepājas runā, ka viņš piedalījies ekstrēmajās pārvērtībās. Interneta portāla "Draugiem.lv" albumā Elvis ievietojis bildes, kurās redzams ar frizūru, ko mēdz saukt par nullīti. Daudzi komentāros pauž neviltotu izbrīnu par pēkšņajām pārmaiņām, citi salīdzina ar Čaku un izsaka komplimentus, vēl kāds jautā, vai pie vainas neesot utis. Bet dažs Grodumu sauc par meli. Izrādās, frizūra ne par matu nav kļuvusi īsāka, Elvis tikai gribējis pajokot.

Pie Raiņa istabas sliekšņa

Liepājas rakstnieku tikšanos ar Rīgas literātiem, kuri sevi uzskata par Liepājas skartajiem, jo sirsnīgāku vērtā tā gaisotne, kas valdīja dzīvoklī, kurš vēl glabā Raiņa un Aspazijas soļus. Izjūtas vēl jo vairāk paspilgtināja fotoattēli pie senām, kas rādīja abus Latvijas dzejas dižgarus pie tā paša rakstāmgalda, pie tā paša grāmatplaukta, kuram tagad varēja pat pieskarties. Zoja Zandberga tā arī palika stāvam pie Jāņa Raiņa istabas sliekšņa, nerazdama sevī spēku pieiet pie lielā Dzejnieka rakstāmgalda. "Es nevērtēju sevi tik ļoti, lai varētu šajā mājā lasīt savus sacerētos dzejoļus!" viņa it kā atvainojās sanākušajiem klausītājiem.