Kurzemes Vārds

11:41 Otrdiena, 18. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Paldies par patīkamajiem pārdzīvojumiem!
Līvija Alpe–Lūka, SK "Liepājas metalurgs" sieviešu basketbola komandas trenere

Nupat beidzies Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm, kurā augsto ceturto vietu izcīnījušas Latvijas izlases basketbolistes. Par spīti tam, ka praktiski visas Latvijas izlases spēles tiešraidē varēja vērot kanālā "TV6", kas ir pieejams tikai kabeļtelevīzijas lietotājiem, man izdevās redzēt visus mačus ar mūsu valstsvienības piedalīšanos. Lai arī man nepatīk pirms mačiem izdarīt prognozes, biju pārliecināta, ka mūsu meitenes iekļūs labāko astoņniekā, taču vēlāk izcīnītā uzvara pār spēcīgo Francijas izlasi mani saviļņoja. Atceros, ka pēc tam tajā vakarā nevarēju iemigt.

Patiešām liels notikums Latvijas basketbolā, kuru tik ātri aizmirst nevarēs. Jā, mazliet sarūgtināja bronzas mačs ar Baltkrieviju, tomēr jebkurā gadījumā latvietes parādīja cienīgu sniegumu un spēli neatdeva pat tad, kad bija vairāk nekā 20 punktu deficīts. Beigās vienkārši pietrūka spēka un spēlētāju rezervju. Ja cīņā par trešo vietu laukumā varētu doties arī Gunta Baško, spēle noteikti būtu pavisam citādāka.

Es cienu Aināru Zvirgzdiņu, atceros vēl mūsu savstarpējās sporta skolas spēles, kad viņš savas trenera karjeras sākumā vadīja Jūrmalas komandu. Jau toreiz zināju, ka viņš trenera karjerā sasniegs ko vairāk. Man šķiet, ka nelielas kļūdas tika pieļautas – pirmkārt, ka Ditu Krumbergu vajadzēja ātrāk iesaistīt spēlē un, otrkārt, Ilzes Oses–Hlebovickas vietā uz izlasi varēja izsaukt kādu citu šā ampluā spēlētāju. Manuprāt, Latvija, runājot par spēlētāju resursiem, sieviešu basketbolā nav tik nabadzīga. Jebkurā gadījumā varu pateikt tikai lielu paldies treneriem un meitenēm par patīkamajiem pārdzīvojumiem.