Kurzemes Vārds

09:30 Pirmdiena, 6. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ar ļergas pudeli pie stūres

22.oktobrī ap pusdeviņiem vakarā Liepājā, Klaipēdas ielā, policijas darbinieki apstādinājuši automašīnu "Audi 80", kuras vadītājs, 1971.gadā dzimušais Gundars pie stūres bija sēdies kunga prātā, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Alkometrs vīrieša izelpā uzrādījis 2,5 promiles alkohola. Turklāt dzērājšoferis bijis apgādājies ar papildinājumu – mašīnā atradušies vēl 0,7 litri pašdarinātā alkohola. Grādīgā dzira atsavināta, vīrietim noformēts administratīvais protokols, un viņu sauks pie atbildības.

Nelegāli uzpērk metālu

22.oktobrī no rīta, veicot pārbaudi Liepājā, Burtnieku ielā, Valsts policijas darbinieki konstatējuši, ka 1979.gadā dzimis vīrietis iepērk metāllūžņus bez likumā paredzētās licences, kā arī nav reģistrējis komercdarbību. Veicot apskati, atrasti un konfiscēti 77,5 kilogrami krāsaino metāllūžņu un svari.

Uz robežas aiztur narkodīlerus

22.oktobrī ap diviem dienā Liepājas Policijas pārvaldes darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Rucavas robežkontroles punktu. Tur bija aizturēti divi 1963.gadā dzimuši vīrieši un viens 1954.gadā dzimis vīrietis, kuru automašīnas "Opel Vectra" salonā pārbaudes laikā atrasts polietilēna maisiņš ar baltu pulverveida vielu. Policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas – par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu.

Kanalizācijas akā iekrīt suns

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka 22.oktobrī dažas minūtes pēc desmitiem no rīta glābēji saņēmuši izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur pie 8a.nama kanalizācijas akā iekritis suns. Kad ugunsdzēsēji ieradušies, viņu palīdzība vairs nav bijusi vajadzīga. Pašvaldības policijas darbinieki kanalizācijas šahtā iekritušo dzīvnieku jau bija izcēluši. Pēc tam likumsargi par to, ka akai nav vāka, informējuši Būvvaldi, uzzinājām Pašvaldības policijā.

Nākamajā dienā pēc negadījuma, kad Atmodas bulvārī pie 8.a nama vaļējā akā iekrita suns, visas akas pie minētā nama bija aiztaisītas. Taču aptuveni pussimts metru tālāk, Atmodas bulvāra 8.v nama galā, "Kurzemes Vārds" atrada vaļēju un bīstamu aku. Vai tiešāk atkal kādam tajā jāiekrīt, lai arī šo melno caurumu aiztaisītu?

Glābj uz ielas dzērumā gulošos

Aukstajā laikā Pašvaldības policijas darbinieki pievērš pastiprinātu uzmanību uz ielas dzērumā gulošajiem pilsētniekiem, kā arī bezpajumtniekiem, lai pasargātu viņus no nosalšanas, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Pirmdien policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās ievietoti astoņi cilvēki, kas dzērumā bija gulējuši uz ielas. Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem, bet par šādiem gadījumiem ziņot policijas dežūrdaļai pa tālruni 3420269.

Aiztur personu bez pases

22.oktobrī no rīta Pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši 1955.gadā dzimušo Aleksandru, kurš Latvijas teritorijā dzīvo bez pases un reģistrācijas. Vīrietis nodots Valsts robežapsardzes Liepājas pārvaldes Imigrācijas dienesta darbiniekiem.

Nozog motociklus

Valsts policija saņēmusi sūdzību, ka 17.oktobrī ap pulksten 18 Kapsēdē konstatēts, ka no garāžas nozagti divi krosa motocikli – "Honda CR 250" oranžā krāsā un "Yamaha VZ 250" zilā un baltā krāsā, kā arī divas aizsargķiveres, divas brilles un četras auto ziemas riepas. Policijā uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.