03:54 Pirmdiena, 22. oktobis

Tas notika Liepājā oktobrī

1927.gadā
Sporta biedrības "Olimpija" biedru skaits pārsniedz 5000. Jaunajā mītnē, Pasta ielā 9, ir divas istabas un zāle, kur var spēlēt galda tenisu, šahu, dambreti, kā arī biedrības biedriem rīkot saviesīgus vakarus.

1937.gadā
Biržas nama zālē notiek boksa mačs starp "Olimpiju" un Ungārijas čempionu Budapeštas "Ferencvaroš", kurā ir vairāki šīs valsts čempioni, kā arī Eiropas vicečempions Mandijs. Liepājnieki zaudē ar 1:5, un vienīgo uzvaru no mūsējiem gūst Fjodorovs. Vislielāko interesi izraisa Mandijs, kas ringā dodas divas reizes un abās uzvar – gan Kazāku, gan Lēvenšteinu.

1947.gadā
Draudzības spēlē futbolā Liepājas "Daugavas" komanda savā laukumā tiekas ar PSRS kausa ieguvēju Maskavas "Spartaku". Pirmajā puslaikā pārsvarā ir liepājnieki, taču labu iespēju gūt vārtus neizmanto Drāznieks, no pāris metriem sitot bumbu vārtsargam rokās. Pēc pārtraukuma nemitīgi uzbrūk viesi un 15 minūtes pirms spēles beigām mūsējo aizsargs Sudmalis tik neveiksmīgi atsit bumbu, ka tā trāpa Ptičkinam un ielido vārtos.

1957.gadā
Latvijas futbola meistarsacīkstēs "Sarkanais metalurgs" Rīgā tiekas ar ASK. Liepājnieki nokļūst zaudētāju lomā – 0:2, taču tad ar G. un Ž.Žviedru, kā arī Valinska sitieniem gūst 4:2 uzvaru un kļūst par turnīra līderiem.

1967.gadā
Kijevā notiekošo PSRS meistarsacīkšu laikā mākslas vingrošanā risinās arī sacensības starp Liepājas, Kijevas un Čerņigovas pilsētu sporta skolu komandām. Tajās uzvar liepājnieces, un Indra Olmane un Velta Hermane pirmo reizi izpilda sporta meistaru normas.

Liels notikums sporta biedrības "Daugava" Liepājas padomei – gada saistības izpildītas 9 mēnešos. Pārskatos tiek ziņots, ka ar darba vingrošanu uzņēmumos nodarbojas vairāk nekā 5 tūkstoši cilvēku, bet fizkultūriešu skaits biedrībā sasniedzis gandrīz 11 tūkstošus.