Kurzemes Vārds

11:08 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atklāta vēstule

SK "Liepājas metalurgs"
prezidentam Sergejam Zaharjinam,
laikrakstam "Kurzemes Vārds"

Nepieciešama komandas galvenā trenera maiņa

Sakarā ar mūsu atbalstītās futbola komandas "Liepājas metalurgs" neizteiksmīgo un vājo spēli Latvijas čempionātā pēdējos mēnešos un lielā mērā arī visas sezonas garumā, neatkarīgi no komandas izcīnītās vietas šā gada čempionātā, uzskatām, ka komandai steidzami nepieciešama galvenā trenera maiņa.

Izsakām pateicību un novērtējam Benjamina Zelkēviča paveikto, izcīnot Latvijas čempionu titulu 2005.gadā un Latvijas kausu 2006.gadā, taču vienlaikus atgādinām, ka čempionu tituls tika bezatbildīgi izlaists no rokām 2004. un 2006.gadā. Ja 2004.gadā par neveiksmes iemeslu varam uzskatīt sportiskās veiksmes trūkumu, tad 2007.gadā, sezonas vidusdaļā atrodoties pat ļoti izdevīgā situācijā turnīra tabulā un pārliecinoši apsteidzot tuvākos sekotājus, čempionāta izskaņā pārsvars tika izsēts. Uzskatām, ka šajā situācijā atbildība ir jāuzņemas komandas galvenajam trenerim B.Zelkēvičam, taču šobrīd viņa komentāri masu medijos par spēlētāju nogurumu, traumām, izlases spēlēm, mūsuprāt, ir izvairīšanās no personīgās atbildības par komandas sniegumu.

Esam pārliecināti, ka B.Zelkēvičs būtisku labumu "Liepājas metalurga" komandai vairs nav spējīgs dot, tāpēc uzskatām, ka nepieciešama viņa nomaiņa. "Liepājas metalurga" komandas taktika ir vienveidīga, komandai trūkst ideju uzbrukumā. Tas viss mūsu pretiniekiem nesagādā īpašas grūtības atšifrēt, kā jāspēlē pret "Liepājas metalurgu". Ja iepriekšējās sezonās bijām pārliecinoši rezultatīvākā komanda Latvijā, tad šogad mūs šajā rādītājā apsteiguši ne tikai FK "Ventspils" un Rīgas "Skonto", bet arī FK "Rīga". Esam nobažījušies arī par spēlētāju vienotību un komandas garu, kam apliecinājums ir vairāki incidenti treniņos. Vai tad labam trenerim nav jāspēj tikt galā arī ar šādām situācijām?

Nešaubāmies, ka "Liepājas metalurgā" ir daudz labu un perspektīvu spēlētāju, kuri ir gatavi lielu mērķu sasniegšanai, taču domājam, ka tas nevar notikt B.Zelkēviča vadībā. Latvijas un Liepājas futbolā ir labi speciālisti un piemēroti kandidāti mūsu mīļotās futbola komandas galvenā trenera amatam. Dosim kādam no viņiem šo iespēju! Piemērotāka brīža par šo nav!

Ar cieņu,
futbola komandas "Liepājas metalurgs"
fanu kustības "Metalfans" dalībnieki.