Kurzemes Vārds

05:40 Piektdiena, 6. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Labdien, mīļo Ziemassvētku vecīti!

Jums raksta Ilze no Liepājas. Man ir divas māsas un viens brālis. Mācos 2.klasē. Es visvairāk vēlētos skaistu un baltu sniedziņu, bet tā nav. Vēl es vēlētos kādu spēli, lelli un daudz saldu konfekšu, jo man tās garšo visvairāk.

Ar cieņu – Ilze

Šo vēstulīti "Kurzemes Vārda" redakcijai uzticējusi Ilze Eglīte no Raiņa ielas. Un par tajā rakstīto noteikti pastāstīsim Ziemassvētku vecītim un viņa palīgiem. Bet daudzi bērni pagaidām vēl nav izdomājuši, ko Ziemassvētku vecītim palūgt, vai arī domā, ka viņš nespēs visas bērnu vēlēšanās izpildīt. Varu pačukstēt, ka šogad Ziemassvētku vecīša palīgu pulks solās būt kuplāks nekā citugad. Tātad arī dāvanu maiss varētu būt dāsnāks. No tā tiks ikvienam, kas Ziemassvētku vecītim pastāstīs par sevi, kā mācās, uzvedas, kā dzīvo māsa, brālīši, māmiņas, tēti, kā arī to, ko pats vēstules rakstītājs un citi viņa ģimenes locekļi no Ziemassvētku vecīša visvairāk gaida. Neviena vēstulīte netiks nolikta malā. Visas izlasīsim un visas bērnu domas, prieku, arī sāpītes, ja tādas tiks uzticētas, darīsim zināmas tiem, kam sirdis bagātas. Un ļoti ceram, ka tieši šajā laikā mums izdosies palīdzēt ikvienam, kas lūgs.

Bērnu un arī pieaugušo vēstules gaidīsim līdz 21.decembrim. Adrese tā pati, kas iepriekšējos gadus: Pasta iela 3, Liepājā.

Ziemassvētku vecītim adresētās vēstules pārlasīja
Līvija Leine