Kurzemes Vārds

05:02 Trešdiena, 3. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā decembrī

1927.gadā
Tuvojoties gada nogalei, sporta organizācijas rīko vakarus, kuros gan godina aizvadītā gada sacensību uzvarētājus, gan iezīmē nākotnes plānus. Šos vakarus parasti kuplina dažādi priekšnesumi un tie beidzas ar dejām.

1937.gadā
Latvijas komandu meistarsacīkstēs boksā "Olimpija" ar 6:1 uzvar Rīgas ASK, un šī mača galvenais notikums ir tas, ka Dīķis nokautē Baltijas meistaru Balodi.

1947.gadā
Sākas Latvijas meistarsacīkstes basketbolā. Liepājas komandas pirmās spēles aizvada Rīgā, un "Daugavas" sievietes abās spēlēs uzvar, bet "Daugavas" vīrieši zaudē vienam no čempiona nosaukuma galvenajiem pretendentiem LVFKI komandai un ļoti grūtā cīņā ar 42:40 pieveic augstākās grupas debitantu Valmieras "Daugavu".

1957.gads
Beidzas Latvijas meistarsacīkstes basketbolā. "Daugavas" vīriešu komanda iegūst 6.vietu un nodrošina palikšanu A klasē, bet "Daugavas" sieviešu komanda B klasē izcīna 2.vietu un atgriežas A klasē. Prese pārmet, ka sieviešu komandā neaug rezerves pieredzējušām spēlētājām un tikai viena basketboliste atbilst A klases līmenim.

1967.gadā
Beidzas sporta biedrības "Daugava" konkurss Liepājas uzņēmumu un iestāžu fizkultūras kolektīviem par masu sporta attīstību. Konkursā vērtē 25 kolektīvus, un 1.vietu izcīna Lauksaimniecības mašīnu rūpnīca, kura norādījusi, ka 54 procenti no strādājošo skaita ir fizkultūrieši.