Kurzemes Vārds

23:30 Otrdiena, 21. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Dzērumā sagrauj autobusu pieturu
Ita Cērmane

24.decembrī baiss skats pavērās O.Kalpaka ielā, tūlīt aiz dzelzceļa pārbrauktuves. Vietā, kur vēl iepriekšējā vakarā slējās autobusu pietura, bija gruvešu kaudze un mētājās automašīnas atlūzas. Kāds pārmēru steidzīgs braucējs naktī nebija spējis iekļauties līkumā un taranējis pieturvietu, to sagraujot.

"Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka negadījums noticis ap pulksten 0.30 naktī uz pirmdienu. 1986.gadā dzimušais Aleksandrs, reibumā vadot automašīnu "Opel Vectra", nebija pareizi izvēlējies ātrumu, nenovaldīja automašīnu un ietriecās šķērslī – autobusu pieturā, to pilnīgi sagāžot. Pietura turklāt uzgāzās virsū automašīnai, iesprostojot braucējus. Bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība, lai no avarējušās mašīnas, pielietojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvotu cietušos. Negadījumā cietis un Liepājas Reģionālajā slimnīcā nogādāts gan pats apskurbušais autovadītājs, gan arī trīs viņa pasažieri – 1988., 1982. un 1986. gadā dzimuši vīrieši.

Vēl viena avārija, ko izraisījis dzērājšoferis, notikusi 21.decembrī desmit minūtes pēc pulksten 23. Priekules un Ganību ielas krustojumā sākotnēji nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu "Opel Vectra" izraisījis sadursmi ar "Škoda Octavia" un no notikuma vietas aizbraucis. Pēc neilga laika auto aizturēts E.Tisē ielā. Konstatēts, ka pie stūres 2,82 promiļu reibumā sēdies 1982.gadā dzimušais Uldis.

Kāpnēs lauž sprandu

21.decembrī 20 minūtes pēc desmitiem vakarā Valsts policija saņēmusi informāciju no Liepājas Reģionālās slimnīcas, ka stacionārā ar galvaskausa pamatnes lūzumu ievietots 1981.gadā dzimis vīrietis. Viņš uz slimnīcu atvests no Tāšu ielas kāpņu telpas. Policija uzsākusi kriminālprocesu un izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kādos apstākļos vīrietis cietis, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse.

Nosit vīrieti

22.decembrī ap pusdeviņiem vakarā Valsts policija pa tālruni saņēmusi informāciju, ka Liepājā, Piltenes ielā, kādā dzīvoklī atrasts 1974.gadā dzimuša vīrieša līķis ar trim sistām brūcēm galvā. Uzsākta izmeklēšana kriminālprocesa ietvaros.