Kurzemes Vārds

04:53 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Paldies!

Vēl tikai dažas dienas, pulksteņi torņos nodimdinās divpadsmit reizes, pelēkajās debesīs skries raķešu spieti, un būs sācies jauns gads. Šodien mēs tiekamies pēdējo, 302.reizi šajā gadā – "Kurzemes Vārds" un tā lasītāji, lai kopā pārcilātu aizvadītos divpadsmit mēnešus. Protams, katram uz tiem ir savs redzējums, taču "Kurzemes Vārda" un tā lasītāju kopējais ceļš šogad bijis reizē sarežģīts un interesants. Uzsveru – kopējais ceļš, jo laikraksts un lasītāji ir viens jēdziens.

Šis gads sarežģīts bijis tāpēc, ka to ievadīja jukas laikrakstu piegādē un vasaras nogalē radās draudi, ka var nākties abonēšanas cenu celt lielos augstumos. Taču tieši šīs nebūšanas pavēra ceļu, lai šo gadu varētu saukt arī par interesantu. Jo "Kurzemes Vārds" pirmais Latvijas reģionālajā presē uzņēmās no nākamā gada laikrakstu piegādāt arī abonētājiem, un katrs jauns aizsākums ir ne tikai sarežģīts un pat riskants, bet arī interesants.

Vēl abonēšana nākamajam gadam nav beigusies, taču šķiet, ka mūsu risks attaisnojies un lasītāji mums uzticējušies. Varbūt arī tāpēc uzticējušies, ka gadu gaitā pārliecinājušies – "Kurzemes Vārds" vienmēr centies par visu augstāk vērtēt lasītāju intereses.

Tiesa, ne jau vienmēr un ne jau visiem lasītājiem "Kurzemes Vārds" bijis pa prātam. Nav bijis pa prātam tiem, kuri uzskata, ka pašiem savas problēmas nav jārisina un viņu vietā to darīt ir laikraksta pienākums. Nav bijis pa prātam tiem, kuri domā, ka par viņu vadīto uzņēmumu, iestādi, dienestu, nozari var rakstīt tikai kā par nelaiķi – vai nu labu, vai neko. Nav bijis pa prātam tiem, kuri joprojām ir pārliecināti, ka laikraksts ir vienīgās patiesības paudējs, nesaprot, ka katram ir tiesības uz savu viedokli un tikai to sadursmē izšķiļas patiesība.

Par visu to esam bārti, esam turētu aizdomās, tikai vieni uzskatījuši, ka simpatizējam vieniem spēkiem, citi – ka citiem. Taču tāda nu reiz ir redakcijas ikdiena, visiem pa prātam neizdarīsi, un arī šādi pārmetumi un neapmierinātība likusi mums apzināties, ka "Kurzemes Vārds" lasītājiem nav vienaldzīgs.

Tāpēc paldies visiem, kuri šogad bija kopā ar mums! Paldies laba vārda teicējiem un strostētājiem! Paldies tiem, kuri "Kurzemes Vārdam" uzticīgi ir daudzus gadus, un tiem, kuri laikrakstu tikai sāk iepazīt! Paldies par to, ka izvēlējāties "Kurzemes Vārdu" par savu laikrakstu!

Andžils Remess