Kurzemes Vārds

12:06 Trešdiena, 1. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Reibumā vicina dūres

Tūlīt pēc svētku salūta Jaunliepājas virzienā steidzās operatīvie dienesti – Pašvaldības un Valsts policijas darbinieki, kā arī ātrā palīdzība. Kā noskaidrojām, Rīgas un Pīlādžu ielas krustojumā bija izcēlies kautiņš. Sākotnēji vairāki iereibuši jaunieši izraisījuši mutvārdu konfliktu, bet tad kāds no viņiem apgāzis bērnu ratiņus ar mazuli. Tad sācies kautiņš, kura laikā viens no apskurbušajiem puišiem guva miesas bojājumus. Jaunietim bija pārsista galva, un tiek pieļauts, ka viņam trāpīts ar pudeli. Cietušo Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki aizveda uz Liepājas Reģionālo slimnīcu, bet pārējos likumsargi nogādāja pārvaldē paskaidrojumu sniegšanai. Izmeklēšanu šajā lietā turpina.

Cieš no pirotehnikas

Latvijā gadumijas svētkos no pirotehnikas izstrādājumiem kopumā cietuši astoņi cilvēki. Rīgā ar tiem savainojušies četri cilvēki, bet pa vienam – Valmierā, Dobelē, Talsos un Liepājā.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka mūsu pilsētā nelaime notikusi 1.janvārī piecas minūtes pēc pusnakts. Vērgales ielā 2 kāds 1982.gadā dzimis vīrietis guvis traumu – plēstu brūci rokā. Tas noticis no izšautas signālraķetes, kura, izsitot logu, ielidojusi dzīvoklī. Cietušais nogādāts Reģionālajā slimnīcā medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Skurbulī un bez tiesībām

29.decembrī piecas minūtes pēc pulksten vieniem naktī 1984.gadā dzimušais Mareks automašīnu "Dodge Grand Caravan" pa O.Kalpaka ielu vadījis kunga prātā, kā arī bez vadīšanas tiesībām. Vīrieša izelpā alkometrs uzrādījis 1,68 promiles alkohola.

Iestūrē grāvī

31.decembrī ap pusvieniem dienā Durbes novadā, Rīgas – Liepājas šosejas 174.kilometrā, 1978.gadā dzimis šoferis, stūrējot automašīnu "Mazda 323", nebija izvēlējies ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu un iebraucis grāvī. Šajā negadījumā neviens nav cietis. Bēdīgāk beigusies avārija 1.janvārī ap pusčetriem naktī Dunalkas pagastā. 1953.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "Chrysler" pa Kuldīgas – Aizputes – Līču autoceļu, 56.kilometrā nebija ņēmusi vērā ceļa un laika apstākļus, nobraukusi no ceļa, un auto apgāzies. Vadītāja ar muguras sasitumu nogādāta slimnīcā.

Gadumiju izmanto ļaundari

Kaut arī jau pirms svētkiem likumsargi ļaudis aicināja būt uzmanīgiem un pasargāt savu nekustamo īpašumu no nelūgtiem viesiem, acīmredzot ne visi namīpašnieki bijuši pietiekami uzmanīgi. Valsts policija saņēmusi iesniegumu, ka laikposmā no 31.decembra pusastoņiem vakarā līdz 1.janvāra vieniem naktī, izsitot logu, nezināmi ļaundari iekļuvuši mājā Liepājā, Noliktavas ielā. Saimnieks likumsargiem norādījis, ka nozagtas dažādas mantas un nauda, nodarot vairāk nekā 1000 latu lielu materiālu zaudējumu.