Kurzemes Vārds

07:17 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Atkal jauna Mis un jauns Misters

Daiga Lutere

Ceturtdien vēlu vakarā Liepājas teātrī paziņoja skaistumkonkursa titulu "Mis Liepāja – 2008" un "Misters Liepāja – 2008" ieguvējus. Pēc žūrijas vērtējuma šā gada skaistumkaralienes kroni saņēma Līva Dzerkale, bet Mistera titulu – Edijs Briljonoks. Šie paši jaunieši, pamatojoties uz skatītāju balsojumu, ieguva arī titulu "Skatītāju simpātija".

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas skaistumkonkursu Liepājā organizē aģentūras "Mis un Misters Liepāja" pārstāvji Simona Laiveniece un Edvīns Sveilis. Aģentūras "Mis Latvija" vadītāja Inta Fogele atzina, ka Liepājas skaistumkonkurss atrodas stingrās rokās un ir uzskatāms par vienu no visveiksmīgāk organizētajiem Latvijā. Šā gada konkursā, kā jau ierasts, uz tituliem pretendēja piecas meitenes – Kristīne Egle, Jūlija Jerjomina, Viktorija Barančikova, Linda Naumova, Līva Dzerkale – un pieci puiši – Kārlis Dārznieks, Dāvis Veilands, Edijs Briljonoks, Juris Šimis, Aleksandrs Kovaļovs. Titulu "Vicemis" ieguva Viktorija Barančikova, par Vicemisteru kļuva Dāvis Veilands, bet Jūlija Jerjomina – "Mis foto", Aleksandrs Kovaļovs – "Misters foto".

Konkursa laikā finālistiem bija vairāki uznācieni, kuros viņi rādīja savu dejotprasmi. Priekšnesumus bija iestudējuši pedagogi H.Vecenāne, T.Ēķe un A.Bukolovskis. Sarīkojumu vadīja aktieris E.Dombrovskis. Kamēr jaunieši gatavojās, ar savu dejotprasmi skatītājus iepriecināja gan profesionālie dejotāji Evita un Ilgmārs, gan Liepājas šova deju grupa "Glory". Dziedāja Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un īpašais viesis Lauris Reiniks ar savu grupu. Konkursa otrajā daļā paldies tika teikts visiem konkursa atbalstītājiem, bez kuriem šis sarīkojums nevarētu notikt. Žūrijas komisijas loceklis, Liepājas Kultūras pārvaldes speciālists Valdis Skujiņš sacīja, ka skaistumkonkurss "Mis un Misters Liepāja" ir kļuvis par tradicionālu kultūras sarīkojumu, kas ievada katru jauno gadu. Par to, ka līdzjutēju, skatītāju, interesentu uzmanība nemazinās, liecina izpirkto biļešu skaits. Vakarā tieši pirms skaistumkonkursa teātra kasē bija nopērkamas biļetes tikai galerijas pēdējās rindās.

Titula "Mis Liepāja – 2007" ieguvēja Aija Laugale nākamnedēļ dosies uz Ēģipti, kur kopā ar citiem jauniešiem piedalīsies Latvijas skaistumkonkursā un pretendēs uz titulu "Mis Latvija".